Audiovico – Funguje to? Negativní názory, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Tinnitus  je porucha, která se může objevit s věkem neustálým zvoněním nebo zvoněním v uších. Přestože se jedná o velmi častý problém, není důvod se znepokojovat: existuje mnoho produktů, které vám mohou pomoci v boji s tinnitem, a  Audiovico patří mezi ty hlavní .

Jedná se o mimořádně účinný  doplněk stravy  určený k boji s typickými příznaky tinnitu. Audiovico již ocenilo mnoho zákazníků  , proto vám zde o něm povíme, co to je, jak funguje, složení, jeho výhody, cenu, kde ho koupit a názory těch, kteří ho již testovali.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Co je to tinnitus?

Tinnitus (vyslovováno ti-ni-tus) nebo  zvonění v uších  je pocit slyšení zvonění, bzučení, syčení, cvrlikání, pískání nebo jiných zvuků. Hluk může být přerušovaný nebo nepřetržitý a může se lišit v hlasitosti. Často je to horší, když je hluk pozadí nízký, takže si to možná nejvíce uvědomujete v noci, když se snažíte spát v tiché místnosti. Ve vzácných případech zvuk bije synchronizovaně se  srdcem  (  pulzující tinnitus  ).

Tinnitus je velmi častý a postihuje přibližně 50 milionů dospělých ve Spojených státech. Pro většinu lidí je tento stav pouze dráždivý. V závažných případech však může tinnitus způsobit potíže se soustředěním a spánkem. To může v konečném důsledku narušit profesionální a osobní vztahy a způsobit psychické potíže.

Ačkoli je tinnitus často spojován se  ztrátou sluchu  , nezpůsobuje ztrátu, stejně jako  ztráta sluchu  nezpůsobuje tinnitus. Ve skutečnosti někteří lidé s tinnitem nemají žádné potíže se sluchem a v několika případech se dokonce stanou tak citlivými na zvuk (hyperakuzie), že musí podniknout kroky k tlumení nebo maskování vnějších zvuků.

Některé případy tinnitu jsou způsobeny infekcemi nebo ucpáním v uchu a tinnitus může po léčbě příčiny zmizet. Tinnitus však často přetrvává i po léčbě základního onemocnění. V tomto případě mohou jiné terapie – konvenční i alternativní – poskytnout výraznou úlevu tím, že ztiší nebo překryjí nežádoucí zvuk.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Audiovico

Co způsobuje tinnitus?

Dlouhodobé vystavení hlasitým zvukům je nejčastější příčinou tinnitu. Až 90 % lidí s tinnitem má určitý stupeň sluchové ztráty způsobené hlukem. Hluk způsobuje trvalé poškození na zvuk citlivých buněk kochley, spirálního orgánu ve vnitřním uchu. Tesaři, piloti, rockoví hudebníci, pouliční opraváři a krajináři patří k těm, jejichž zaměstnání je ohrožuje, stejně jako lidé, kteří pracují s motorovými pilami, zbraněmi nebo jinými hlasitými stroji nebo opakovaně poslouchají hlasitou hudbu. Jediné vystavení náhlému, velmi hlasitému hluku může také způsobit tinnitus.

Řada dalších stavů a ​​nemocí může vést k tinnitu, včetně:

 • Zablokování ucha v důsledku nahromadění ušního mazu, infekce ucha nebo vzácně  nezhoubný nádor  nervu, který umožňuje sluch (sluchový nerv)
 • Určité léky – zejména  aspirin  , několik typů  antibiotik  , protizánětlivá činidla, smyčková diuretika a  antidepresiva  , stejně jako  léky  s chininem  ; tinnitus je uveden jako potenciální vedlejší účinek asi 200 léků na předpis a volně prodejných léků.
 • Přirozený proces stárnutí, který může způsobit poškození hlemýždě nebo jiných částí ucha
 • Meniérova choroba, která postihuje vnitřní část ucha
 • Otoskleróza, onemocnění, které způsobuje tuhnutí malých kůstek ve středním uchu
 • Další zdravotní stavy, jako je vysoký krevní tlak, kardiovaskulární onemocnění, oběhové problémy,  anémie  , alergie, hypotyreóza  ,  autoimunitní onemocnění a cukrovka
 • Problémy s krkem nebo čelistí, jako je   syndrom temporomandibulárního kloubu  (  TMJ ).
 • Poranění hlavy a krku

U některých lidí se tinnitus může zhoršit, pokud pijí alkohol, kouří cigarety, pijí kofeinové nápoje nebo jedí určitá jídla. Z důvodů, které výzkumníci dosud plně nepochopili,   se zdá , že stres a únava zhoršují tinnitus.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Audiovico: Co to je a jak to funguje

Jak jsme očekávali,  Audiovico  je zcela  přírodní  doplněk stravy určený k potlačení tinnitu. Tento produkt se snadno polyká, protože se prodává v kapslích, je navržen tak, aby zlepšil sluch nejen  starším lidem  , ale i  mladým lidem  , kteří byli příliš dlouho vystaveni velmi hlasitým zvukům.

Balení je praktické a malé, takže Audiovico můžete mít stále u sebe; navíc, protože neobsahuje chemikálie, lze jej zakoupit bez lékařského předpisu.

Ovládání Audiovico je velmi jednoduché a je založeno na aktivních složkách prvků, ze kterých se skládá, zcela přírodní. Mezi jeho účely patří nejen to, že pomáhá proti tinnitu, ale také mnoho dalších  výhod  , které uvidíme níže.

Komponenty zahrnuté v Audiovico :

Složky, které tvoří Audiovico , jsou  přírodní  a vybrané nejlepšími odborníky na boj s tinnitem: mezi hlavní patří Ginkgo Biloba, zinek a hořčík a také vitamíny B6 a B12.

 • Ginkgo biloba

Je to rostlina orientálního původu, která má díky svým složkám schopnost zlepšit cirkulaci, zejména v uších, a snížit příznaky způsobené tinnitem. Jeho extrakt je také schopen působit proti poškozeným volným radikálům, čímž chrání váš sluch.

 • Zinek a hořčík

Zinek a hořčík jsou dva základní prvky v boji proti tinnitu. Celkově hraje zinek důležitou roli při snižování infekce a zánětu, zatímco hořčík zmírňuje stres, což má za následek lepší sluch.

 • Vitamíny B6 a B12

Vitamíny B6 a B12 jsou nezbytné pro působení proti tinnitu. Ve skutečnosti přímo ovlivňují nervový systém a jeho impulsy, zlepšují vnímání zvuku a sluch, kromě dalších pozitivních účinků, které mají na naše zdraví.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Audiovico

Má to kontraindikace?

Audiovico je bez  kontraindikací  a  sekundárních vedlejších účinků  , protože neobsahuje chemikálie a není lékem.

Navíc, jak jsme již předpokládali, lze jej zakoupit i  bez lékařského předpisu nebo bez lékařského předpisu . V každém případě se doporučuje pečlivě číst seznam složek, aby nedošlo k alergii na jejich účinné látky.

Šek: Ottomax+.

Jaké výhody můžete získat?

Audiovico jsme označili  jako jeden z nejlepších přírodních léků na tinnitus, ale jeho užívání přináší i mnoho dalších výhod. Například tento doplněk stravy pomáhá zlepšit kvalitu sluchu až o  85 %  a také zlepšit  kvalitu spánku  odstraněním hluku na pozadí a bzučení.

Audiovico se  navíc odlišuje od ostatních produktů vhodných pro léčbu tinnitu s trvalým efektem a výbornou cenou  , dostupnými pro každého.

dávkování:

V tuto chvíli můžeme přejít k dávkování  Audiovico  : odborníci doporučují užívat  jednu kapsli denně  se sklenicí vody.

Dále  se nedoporučuje zvyšovat dávku  , protože to může mít negativní účinky, a užívat přípravek osobám mladším osmnácti let.

Jaké výhody můžete získat?

Audiovico jsme označili  jako jeden z nejlepších přírodních léků na tinnitus, ale jeho užívání přináší i mnoho dalších výhod. Například tento doplněk stravy pomáhá zlepšit kvalitu sluchu až o  89 %  a také zlepšit  kvalitu spánku  odstraněním hluku na pozadí a bzučení.

Audiovico se  navíc odlišuje od ostatních produktů vhodných pro léčbu tinnitu s trvalým efektem a výbornou cenou  , dostupnými pro každého.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Audiovico

dávkování:

V tuto chvíli můžeme přejít k dávkování  Audiovico  : odborníci doporučují užívat  jednu kapsli denně  se sklenicí vody.

Dále  se nedoporučuje zvyšovat dávku  , protože to může mít negativní účinky, a užívat přípravek osobám mladším osmnácti let.

Cena a kde koupit Audiovico :

Audiovico lze zakoupit pouze  na jeho oficiálních webových stránkách  a nelze jej nalézt na Amazonu nebo E-Bay a dokonce ani v lékárnách. Proto je důležité věnovat pozornost jiným webům: v mnoha případech jde o podvody a falešné produkty. Cena Audiovico je nyní – 50% sleva: v ceně je i doprava, která obvykle proběhne během několika pracovních dnů.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Napsat komentář