BeLight, funguje to? Negativní názory, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Pokud chcete opravdu zhubnout, rozhodně musíte poznat jedinečný produkt, kterým je BeLight.  Můžete jej použít k vývoji vlastního jedinečného systému hubnutí, který vám pomůže zbavit se přebytečných kilogramů kolem pasu a boků v co nejkratším čase. Dnes to jde bez namáhavého cvičení a složitých diet. Stačí si vzít kapsle BeLight . Nemůžete drasticky změnit svůj jídelníček. Dnešní dívky a ženy mohou být štíhlé bez jakékoli extra námahy! Musíte to prostě zkusit.

Co je ketóza a jak keto dieta funguje?

Keto dieta nabírá na síle jako jedna ze základních diet na hubnutí. Funguje tak, že vaše tělo uvede do stavu ketózy, což znamená, že začnete používat tuk jako zdroj energie, na rozdíl od sacharidů, které jsou obvyklým zdrojem energie vašeho těla. Využitím tuku z potravin, které jíte, a tukových zásob vašeho těla může keto dieta zlepšit vaše celkové zdraví a pomoci vám zhubnout. Zde si projdeme, co přesně je ketóza, zdravotní přínosy a zdravotní rizika s ní spojená a jak vám může pomoci zhubnout jak dlouhodobě, tak krátkodobě.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Belight

Co je ketóza?

Buňky ve vašem těle používají glukózu nebo cukr jako svůj hlavní zdroj paliva. Tato glukóza se ukládá jako glykogen v játrech a svalech a pochází ze sacharidů ve stravě. Když je příjem sacharidů nízký, zásoby glykogenu se snižují, což snižuje hladinu inzulínu v těle. To znamená, že mastné kyseliny se mohou uvolnit z tukových zásob vašeho těla, což způsobí, že se vaše tělo dostane do ketózy.

Když dosáhnete stavu ketózy, znamená to, že vaše tělo produkuje zvýšený počet ketonů, což jsou malé palivové molekuly vytvářené játry z mastných kyselin. Tyto ketolátky jsou rozpustné ve vodě a sestávají z acetoacetátu, beta-hydroxybutyrátu a produktu spontánního rozkladu, acetonu. Vaše tělo přirozeně produkuje tyto molekuly, když prochází obdobími půstu, hladovění, dlouhodobého intenzivního cvičení nebo diety s velmi nízkým nebo žádným obsahem sacharidů. V některých případech je může dokonce produkovat alkoholismus nebo neléčená cukrovka 1. typu.

Ketony jsou pak vychytávány extrahepatální tkání mimo játra, kde jsou přeměněny na acetyl-CoA, což je molekula zapojená do metabolismu bílkovin, sacharidů a lipidů. Ten pak vstupuje do  cyklu kyseliny citrónové  , kde je oxidován v  mitochondriích  a využíván k výrobě energie. Ketolátky se také používají v mozku k přeměně acetyl-CoA na mastné kyseliny s dlouhým řetězcem, které jsou nezbytné pro správnou strukturu a funkci mozku.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Co je to keto dieta?

Protože vaše tělo produkuje ketony kvůli nedostatku sacharidů, keto dieta obsahuje málo nebo žádné sacharidy a vysoké hladiny tuků a bílkovin.

Typy keto diet

Existuje několik různých typů ketogenní diety, které jsou:

 • Standardní ketogenní dieta (SKD):  Jedná se o dietu s nízkým obsahem sacharidů, středním obsahem bílkovin a vysokým obsahem tuků. Normální, „vyvážená“ strava se obvykle skládá z 30 % tuku, 20 % bílkovin a 50 % sacharidů. SKD dieta obsahuje 75 % tuku, 20 % bílkovin a pouze 5 % sacharidů.
 • Cyklická ketogenní dieta (CKD):  Jak název napovídá, jedná se o procházení ketózových cyklů v průběhu týdne. To by mohlo zahrnovat 5 ketogenních dnů následovaných 2 dny s vysokým obsahem sacharidů každý týden.
 • Cílená ketogenní dieta (TKD):  Tato dieta uvádí vaše tělo do stavu ketózy po celý den a umožňuje vám jíst sacharidy jako palivo pro každý trénink.
 • Ketogenní dieta s vysokým obsahem bílkovin:  Tato dieta je podobná SKD, ale obsahuje více bílkovin, s poměrem 60 % tuku, 35 % bílkovin a 5 % sacharidů.

Co je BeLight ? Vysvětlujeme, jak to funguje

Belight je doplněk stravy s přírodními složkami. Důsledkem užívání tohoto doplňku je, že se tělo dostane do stavu ketózy, kdy místo sacharidů pro energii okamžitě využívá tuk.

Belight působí jemně, bez drastických energetických zisků, při zachování účinnosti. Pravidelný příjem kapslí Belight umožňuje dosáhnout efektu, kdy se tukové buňky začnou aktivně rozkládat a zvětšovat objem.

Další výhodou použití kapslí je velmi pevná a elastická epidermis. Doplněk je indikován pro ženy a muže od 18 let.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Belight

Složení Belight . Ingredience

Belight se skládá výhradně z přírodních látek. Přísady Belight nejsou chemicky ošetřeny. Nejsou použity žádné syntetické přísady, které by mohly způsobit alergie nebo jiné nežádoucí účinky.

 • Hlavní účinnou látkou je synefrin. Tento alkaloid je zodpovědný za zrychlení metabolismu a umožňuje tělu vstoupit do stavu ketózy.
 • Obsahuje také extrakt z guavy. Jeho konzumace snižuje chuť na sladké a tučná jídla a celkově snižuje chuť k jídlu.
 • Výtažek z pomeranče – také přítomen ve vzorci. V čínské medicíně se používá po staletí ke zlepšení trávení a pravidelnosti stolice.
 • Šek: Beslimmer

Indikace pro použití produktu

Navzdory tomu, že je Belight doplňkem stravy, je velmi účinný při hubnutí a boji proti tukovým usazeninám. Indikace pro Belight jsou následující:

 1. Zvýšený index tělesné hmotnosti
 2. Přebytečné centimetry v pase, na břiše a na stehnech
 3. Povolená kůže, celulitida na stehnech a hýždích
 4. Porucha funkce endokrinního systému
 5. Sedavý způsob života, kancelářská práce
 6. Dieta s vysokým glykemickým indexem
 7. Metabolismus blokován v důsledku jiných onemocnění
 8. Tukové zásoby po porodu

Výhody Belight spočívají v tom, že nevyžaduje přísnou dietu a nevyžaduje sladkosti. K problému nadváhy je třeba přistupovat s velkou opatrností, protože může ovlivnit kardiovaskulární systém, svaly a klouby.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Belight leták

Pokyny společnosti Belight říkají, že je nejlepší užívat dvě kapsle denně, ráno a večer. Je nesmírně důležité pít dostatek čisté, filtrované vody, alespoň jeden a půl litru. Musíte také dodržovat speciální dietu: ujistěte se, že vaše strava obsahuje alespoň 70 % tuku (ořechy, červené ryby, maso, rostlinné oleje). Proteinové potraviny by měly tvořit 25 % z celkového množství, zatímco sacharidy tvořit zbývajících 5 %. Je to rychlý a bezpečný způsob, jak zhubnout.

Leták Belight uvádí, že byste při hubnutí tímto způsobem neměli pít alkoholické nápoje, jinak se nedosáhnete požadovaného efektu. Standardní doba užívání kapslí je 30 dní. Pozitivní změny jsou patrné po týdnu používání diety.

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Navzdory bezpečnému a přirozenému složení stojí za to věnovat pozornost hlavním kontraindikacím použití přípravku Belight :

 1. Alergie na hlavní složky doplňku a také celková přecitlivělost
 2. Ve věku do 18 let. Pro teenagery je vysoce nežádoucí hubnout bez konzultace s odborníkem na výživu.
 3. Těhotenství a kojení u žen
 4. Zhoubné nádory, rakovinné bujení
 5. Gastrointestinální potíže

V případě chronických onemocnění je nutná konzultace s lékařem. Belight vedlejší účinky jsou extrémně vzácné, ale stojí za zmínku:

 • Nevolnost a zvracení.
 • Bolest hlavy.
 • Vyrážky, zarudnutí (příznaky alergie).
 • Gastrointestinální poruchy (zácpa, průjem, bolesti břicha).
 • Bušení srdce, zvýšený krevní tlak.

Klinické studie. Názory lékařů a specialistů

Výrobek před uvedením do prodeje prošel řadou klinických testů. Experimenty prováděné na dobrovolnících ukázaly, že téměř všichni se zbavili nadváhy za pouhých 60-90 dní. O produkt se začaly zajímat přední americké a evropské laboratoře, které po dalších testech získaly potřebné certifikáty potvrzující jeho kvalitu.

Obecně jsou názory lékařů na Belight pouze pozitivní:

Belight obvykle přidávám do svých receptů na hubnutí. Soudě podle mých pacientů, žádný z nich nezaznamenal žádné vedlejší účinky. Za asi 30 dní jsem zhubl asi 7-10 liber v závislosti na mé fyzičce. Podle mých zkušeností odvádí produkt vynikající práci při odbourávání tuku a jeho přeměně na energii bez ovlivnění svalové tkáně.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Belight

Kde mohu koupit Belight

Kvůli nárůstu padělků přestal výrobce Belight na Amazon zasílat. Ze stejného důvodu nelze Belight zakoupit v lékárnách. Bezohlední obchodníci, když zjistí vysokou účinnost produktu, přísně nafouknou ceny, čímž způsobí velké nepříjemnosti těm, kteří chtějí zhubnout. Originální Belight si tedy můžete zakoupit pouze na oficiálních stránkách.

Cena Belight v lékárnách a na oficiálních stránkách

Výrobce, který má zavedený přímý prodej, vyhýbá se velkému počtu zprostředkovatelů, dokáže držet ceny na co nejnižší úrovni a někdy dokonce pořádá různé akce a slevy. Aktuální cena Belight je zvýhodněna -50%. Je samozřejmé, že cena Belight v lékárně může být mnohem vyšší.

Recenze a názory na fórech

„Nečekal jsem, že hubnutí bude tak rychlé a snadné. Jím, co chci a boky a stehna se zlepšují. Jsem velmi šťastný, že mám Belight . Můj názor může být jen pozitivní. Děkuji vědcům, že vynalezli tak kouzelný produkt. Doporučím to svým přátelům.”

„Myslel jsem si, že je to jen reklama a utrácím peníze. Byl jsem však překvapen, když mi tento produkt pomohl během několika týdnů věřit v sebe sama a pokračovat v aktivním hubnutí. Ve svém věku jsem takový výsledek ani nečekal.“

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Napsat komentář