Cardiform – funguje to? Podvod? Recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Cardiform – Vysoký krevní tlak  , obecně nazývaný „  hypertenze “, je stav zahrnující vysoký krevní tlak v tepnách. Protože je rizikovým faktorem pro rozvoj dalších onemocnění, jako je mrtvice a srdeční infarkt, je velmi důležité předcházet příznakům.

Bohužel neexistuje žádný specifický lék, který by dokázal vysoký krevní tlak zcela odstranit, ale protože jde  o chronické onemocnění,  lidé jím trpící budou muset s tímto problémem bojovat po celý život.

Mnoho léků na vysoký krevní tlak však může být návykové nebo způsobit vážné vedlejší účinky. Kromě toho je možné provést některé  změny životního stylu  (nepit alkohol, nekouřit, dodržovat dietu s nízkým obsahem tuku, cukru a soli a pravidelnou fyzickou aktivitu) a používat přírodní doplňky stravy.

Jedním z nich je  Cardiform ,  produkt založený na zcela organických složkách  , který se ukázal jako velmi užitečný v boji proti náhlým změnám krevního tlaku u mužů i žen. Pojďme se rovnou podívat na všechny jeho vlastnosti.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

10 věcí, které mohou zvýšit váš krevní tlak

Neexistuje způsob, jak zvenčí zjistit, zda máte  vysoký krevní tlak  . Můžete se cítit skvěle, ale síla vaší krve proti stěnám tepen může být tak velká, že pomalu způsobí poškození, které zvyšuje vaše riziko  srdečních onemocnění  ,  mrtvice  a selhání ledvin.

Je tedy dobré požádat  svého lékaře, aby vám zkontroloval krevní tlak ve věku 45 let  (nebo dříve, pokud máte jiné rizikové faktory, jako je  cukrovka  , kouření,  nadváha  nebo rodinná anamnéza časného onemocnění srdce nebo ledvin). Kontroly by se měly provádět každoročně, ačkoli mnoho praktických lékařů provádí měření krevního tlaku jako rutinní součást každé návštěvy pacienta.

Existuje však několik známých klíčových faktorů, které zvyšují vaše riziko:

1. Věk  – Pro mnoho lidí je nejvýznamnějším faktorem přispívajícím k vysokému krevnímu tlaku věk. Naše tepny s věkem tuhnou. To znamená, že stejný objem krve je vytlačen do menší oblasti, a tak může krevní tlak stoupnout, někdy i dramaticky.

Chcete-li si představit, jakou námahu to klade na vaše srdce, představte si tlak, který potřebujete, když nafouknete kulatý balónek, v porovnání s tím, kolik je třeba vyhodit do vzduchu jeden z těch dlouhých, hubených balónků, ze kterých se dělají balónová zvířata.

Šedesát procent lidí ve věku 60 a více let má vysoký krevní tlak. Ale věk nemusí hrát roli. Odborníci poukazují na tradiční populace, jako jsou původní obyvatelé Brazílie, kde nedochází k výraznému zvýšení krevního tlaku s věkem. To naznačuje, že hlavním faktorem je náš západní životní styl, zejména příjem soli.

Cardiform

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

2. Rodinná anamnéza  – Měl jeden nebo oba rodiče vysoký krevní tlak? Rodinná anamnéza přispívá k 2 až 10 procentům rizika vzniku vysokého krevního tlaku během následujících čtyř let, v závislosti na věku a na tom, zda jeden nebo oba rodiče měli problém s krevním tlakem. Zdá se, že je zapojeno mnoho genů, z nichž každý má malý účinek.

3. Kouření  – tím se zvyšuje riziko vzniku vysokého krevního tlaku a více jsou ohroženi starší lidé. Kouření výrazně zvyšuje riziko srdečních onemocnění nebo mrtvice při dané úrovni vysokého krevního tlaku ve srovnání s nekuřákem.

4. Přemíra alkoholu  – Pravidelná  konzumace alkoholu  jednoznačně souvisí s vysokým krevním tlakem. Zdá se, že má zvláště výrazný účinek na krevní tlak u starších žen, které kouří. U nich může 20 gramů alkoholu denně nebo dva standardní nápoje zvýšit krevní tlak o 9,6 nad 5,2 mmHg. (Hg je chemická značka pro rtuť. Krevní tlak se měří v milimetrech rtuti. Další informace o měření krevního tlaku naleznete v  dokumentaci Hypertenze  .) Pravidelné nadměrné pití však může způsobit výrazné zvýšení krevního tlaku, někdy natolik extrémní, že může vést k mrtvici. Alkohol může také ovlivnit účinnost léků na krevní tlak.

5. Nadváha nebo  obezita – Obezita zvyšuje riziko vzniku vysokého krevního tlaku během příštích čtyř let o 6 procent. Největší riziko přináší nadbytečný tuk kolem pasu.

6. Nízká fyzická aktivita  – bylo prokázáno, že lidé, kteří tráví hodně času sledováním televize a málo času fyzickou aktivitou, mají o 3-4 mmHg vyšší krevní tlak než lidé aktivnější.

7. Onemocnění ledvin  – Zánět a infekce (mimo jiné) mohou způsobit onemocnění ledvin, které je hlavní příčinou vysokého krevního tlaku. A když máte vysoký krevní tlak, může to zhoršit onemocnění ledvin. U osoby s normální funkcí ledvin, která je v raných stádiích vysokého krevního tlaku, se v příštích šesti letech pravděpodobně rozvine onemocnění ledvin, pokud se neléčí na vysoký krevní tlak.

8. Cukrovka  – Vysoký krevní tlak je mnohem častější u lidí s cukrovkou (60 procent lidí s cukrovkou 2. typu a 40 procent lidí s 1. typem má vysoký krevní tlak).

9. Nadbytek sodíku ve stravě  – Chlorid sodný je hlavním zdrojem  sodíku ve většině potravin  , je to také chemický název pro kuchyňskou sůl. Když hladina sodíku v krvi stoupá, krevní cévy zadržují vodu, aby se pokusily vyrovnat koncentraci sodíku. Tato voda navíc zvyšuje objem krve v cévách, což způsobuje vysoký krevní tlak.

Snížení množství soli přidávané do jídla má jen omezený význam, protože 75 procent soli, kterou konzumujeme, je skryto ve zpracovaných potravinách (často v potravinách, o kterých se domníváme, že pro nás nejsou špatné, jako je chléb a snídaňové cereálie). Doporučený maximální příjem soli je méně než 6 gramů denně, ale většina Australanů jí více. Některé pizzy s sebou obsahují 13 gramů na pizzu! Samotný chléb tvoří 20 % příjmu soli ve stravě a zpracované maso 15 %. Koření, omáčky a marinády, které přidáváme do pokrmů, často obsahují hodně soli.

10. Vzácné příčiny  – Asi 5 procent lidí s vysokým krevním tlakem má specifickou příčinu, obvykle související s ledvinami, aortou (hlavní tepna, která odvádí krev ze srdce) nebo hormonálními stavy. Na rozdíl od nejběžnějších forem vysokého krevního tlaku, které obecně vyžadují celoživotní léčbu, je mnoho z těchto vzácných příčin vysokého krevního tlaku léčitelných.

Cardiform Co to je a jak to funguje

Cardiform je  doplněk stravy v kapslích  , jehož účelem je udržet krevní tlak pod kontrolou, a tím účinně předcházet některým onemocněním, jako je mrtvice nebo infarkt.

Jeho účinnost při obnově ideální funkčnosti srdce a cév je dána recepturou, která kombinuje přírodní aktivní složky a velmi silné vitamíny. Mezi nimi je nejdůležitější  bioflavonoid  z rostlin, jako je divoký modřín, široce přítomný v každé tobolce Cardiform .

Nyní se tato látka používá i v mnoha dalších přípravcích na vysoký krevní tlak, ale pouze Cardiform obsahuje tolik, aby rozvinula své blahodárné účinky. Léčivou sílu přípravku navíc  umocňuje přítomnost dalších přírodních účinných látek  s prokázanými léčivými vlastnostmi.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Cardiform

Vlastnosti a výhody

Cardiform tablety , pokud jsou správně užívány denně a po určitou dobu, jsou schopny  zastavit příznaky hypertenze,  jako jsou bolesti hlavy, rozmazané vidění, pocení, ospalost, potíže se soustředěním, podrážděnost a náladovost.

Díky tomuto produktu budete moci:

 • Obnovte tón a elasticitu krevních cév v jednom kurzu;
 • Harmonicky regulují práci srdce;
 • Eliminace anginy pectoris a arytmií, které jsou přímými účinky náhlých změn tlaku;
 • Snižte nervozitu a výkyvy nálad.
 • Konečně se ukázalo, že Cardiform může být také užitečný pro zlepšení některých symptomů pacientů, kteří přežili mrtvici, jako je omezení pohybu a kognitivních schopností.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Cardiform Jak se to dělá? Složení a složení

Veškerou pozornost zaměřujeme na  mimořádné složení Cardiform , které získalo titul objev roku v rámci mezinárodní lékařské ceny.

Každá kapsle doplňku obsahuje:

 • Kopřiva  : tato polní bylina je užitečná v boji proti nervozitě a výkyvům nálad,  zlepšuje krevní oběh  , rozšiřuje cévy a rozpouští případné sraženiny;
 • Extrakt z plodů hlohu : dokonale tonizuje srdeční sval, snižuje hladinu cholesterolu a zabraňuje tvorbě aterosklerotických plátů, které mohou způsobit ischemii krevních cév;
 • Vitamin B6  (pyridoxin): má účinek na snížení krevního tlaku tím, že odvádí přebytečné tekutiny;
 • Vitamin B2  (riboflavin): usnadňuje tvorbu červených krvinek a obnovu buněk;
 • Vitamin B1 (thiamin): umožňuje správné fungování našeho centrálního nervového systému.
 • Šek: Cardione.

Cardiform Jak používat? Návod k použití a dávkování

Každé balení Cardiformu obsahuje 20 tobolek po 500 mg. Dávkování doporučené výrobcem je  1 tableta 2x denně  (ráno a večer).

První účinky stabilizace krevního tlaku se projeví  po 6 hodinách od první konzumace  . Minimální průběh léčby je 20/30 dní, ale je možné pokračovat v užívání Cardiformu i déle.

Cardiform Kontraindikace a vedlejší účinky

Cardiform  jako doplněk stravy založený na přírodních složkách nemá žádné kontraindikace  a lze jej bezpečně užívat jako doplněk ke změnám životního stylu přijatým při léčbě hypertenze.

Pouze určité kategorie lidí, jako jsou těhotné a kojící ženy a lidé, kteří již trpěli srdečním onemocněním a/nebo již užívají léky na vysoký krevní tlak, by se před užitím Cardiformu měli poradit se svým lékařem .

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Cardiform

Opravdu Cardiform funguje nebo nefunguje?

Účinnost doplňku stravy Cardiform na hypertenzi  potvrzují četné laboratorní testy.

Konkrétně ve studii provedené v roce 2016 na Kardiologickém ústavu byly porovnány 2 skupiny dobrovolníků s hypertenzí, první skupině byl podáván Cardiform a druhé placebo.

Výsledky byly překvapivé: lidem v první skupině se podařilo stabilizovat krevní tlak na 100 %, odstranit krevní sraženiny v žilách na 90 % a kontrolovat případnou arytmii na 99 %.

Pravdou je, že Cardiform zdaleka netvrdí, že jde o zázračný produkt, ale pravdou je, že Cardiform je produkt, který se jak v experimentální fázi, tak po svém uvedení na trh ukázal jako skutečně užitečný při řešení problémů souvisejících s vysokým krevním tlakem a špatným krevním oběhem.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Cardiform recenze a komentáře

Cardiform byl  uveden na trh před několika lety  , ale již získal řadu schválení, o čemž svědčí  četné recenze dostupné online  . Ti, kteří to již vyzkoušeli, potvrzují, že jde o produkt, který funguje.

Jeho účinnost pro své pacienty potvrzuje i řada lékařů a kardiologů, kteří zdůrazňují důležitost přírodních složek v něm obsažených.

Shromáždili jsme některé z nejzajímavějších názorů na Cardiform zde , které vám mohou pomoci pochopit, zda může být tento produkt užitečný i pro vás:

„ Před dvěma lety jsem měl neustále závratě a náladovost, tak jsem šel k lékaři s tím, že jsem ve stresu. Místo toho jsem zjistil, že trpím vysokým krevním tlakem.

Zpočátku jsem tento problém bral na lehkou váhu, omezil jsem se na omezení alkoholu a cigaret. Až jednoho dne asi před 10 měsíci jsem měl malou mrtvici. Pak mi můj lékař řekl o Cardiformu .

Beru jednu tabletu denně na kontrolu mých příznaků. Od té doby se cítím mnohem lépe a neměl jsem žádné srdeční ani neurologické recidivy! 

Cena a kde koupit

Cardiform  se neprodává  v lékárnách  ani jej nelze nalézt na  Amazonu  . Jediný způsob, jak koupit tento produkt s plnou bezpečností a zárukou, je z  oficiálních stránek  . Kromě přesnějšího udání složení Cardiformu a jeho mnoha pozitivních účinků na krevní tlak lze na oficiálních stránkách najít cenu, která je často náchylná na opravdu příznivé  slevy.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Napsat komentář