Erogen X – negativní recenze, lékárna, cena nebo to funguje? Fórum, kde koupit?

Erogen X je – jak výrobce ujišťuje – inovativní gel, který vám umožní zvětšit velikost penisu a zvýšit libido.  Na stránce produktu jsem se dočetl, že pravidelné používání kosmetiky umožňuje zvětšit velikost penisu až na 7,5 cm a obvod až na 2,5 cm. Tento produkt je velmi populární, protože mnoho chlapů sní o velkém „outfitu“, jehož velikost zastrašuje každého zástupce spravedlivého pohlaví.

Velký penis je něco, na co můžeme být hrdí, a v euroamerické kultuře je větší penis považován za atraktivnější ženami. Problém je však v tom, že mnoho prostředků na zvětšení penisu je nekvalitních a jednoduše nefungují. Vyčnívá Erogen X z davu? Zvu vás ke své recenzi, ve které jsem důkladně rozebrala složení produktu.

>>>>-50% ErogenX<<<<

Může se penis zmenšit trvale?

Mnoho mužů se obává velikosti penisu, zvláště pokud se jejich penis časem zmenšuje. Ve skutečnosti může mít ochablá velikost penisu jen málo nebo vůbec nic společného s  velikostí  ztopořeného penisu a velikost penisu nemá absolutně nic společného s mužností. Nicméně, váš penis se může změnit na délku, obvykle z důvodů, o které se nemusíte starat.

Vzhled penisu se s věkem zmenšuje

Mnoho studií potvrdilo, že neexistuje žádná korelace mezi věkem a skutečnou délkou ochablého penisu. 1

Váš penis může vypadat menší, jak stárnete – kvůli sníženému průtoku krve a testosteronu v této oblasti – ale to je jen zdání kontrakce. Testosteron klesá v průměru o 1 % ročně, o 10 % za dekádu po 30. roce věku.

Někteří muži také přibývají na váze kolem břicha, jak stárnou, a v důsledku toho se jejich penis může zdát menší, ale ve skutečnosti menší není   . Je to proto, že přebytečný břišní tuk může klesnout a rozšířit se přes suprapubický tukový polštář (základna penisu), takže se zdá být kratší.

>>>>-50% ErogenX<<<<

Lékařské příčiny spasmu penisu

Některé zdravotní stavy mohou způsobit zmenšení penisu. Nejběžnějším z těchto stavů je operace prostaty, která může způsobit erektilní dysfunkci a ztrátu až 2 palce poddajné délky. Ve skutečnosti může jakákoli operace pánve způsobit problémy s erekcí po operaci.

Některé léky mohou také vést ke zmenšení penisu, včetně: 

  • Adderall  , obvykle předepisovaný pro syndrom hypersenzitivity s deficitem pozornosti (ADHD)
  • Antidepresiva a antihypertenziva
  • Avodart (dutasterid), používaný k léčbě zvětšené prostaty
  • Proscar (finasterid)  používaný k léčbě zvětšení prostaty a vypadávání vlasů

Výzkum také ukázal, že dlouhá období impotence nebo celibátu mohou způsobit určitou ztrátu velikosti genitálií. S tím se muži s věkem potýkají častěji, i když existuje mnoho mužů, kteří bojují s  erektilní dysfunkcí  i v nižším věku. 

>>>>-50% ErogenX<<<<

Erogen X – jak funguje gel na zvětšení penisu?

Podle informací na stránkách výrobce přispívá gel Erogen X ke zlepšení průtoku krve tkání penisu. Tato vlastnost umožňuje větší velikost penisu během erekce. Bude viditelně tlustší a delší, což bude viditelné pouhým okem. Výrobce garantuje, že účinky vydrží i po dokončení gelu.

Erogen X má za cíl zlepšit vytrvalost. Mnoho mužů se nazývá „Krátká doba“ a díky gelu bude možné prodloužit pohlavní styk i o několik desítek minut. Kromě toho má gel také ovlivňovat hladinu mužského pohlavního hormonu – testosteronu, což zase zvýší vaši chuť na sex.

Erogen X gel působí tak, že zvětšuje velikost penisu, zlepšuje erekci a prodlužuje dobu pohlavního styku. Kromě toho se produkt ukáže jako užitečný při kontrole ejakulace.

Erogen X – složení gelu

Velkou výhodou gelu je jeho složení, které obsahuje složky obecně považované za bezpečné. Máme tedy právo věřit, že Erogen X našemu „malému kamarádovi“ neublíží.

Složení obsahuje  olej ze skořicové kůry  , který příznivě ovlivňuje krevní oběh. Ucpané tepny přispívají ke snížení libida, což následně brání krevnímu oběhu v těle a transportu živin do tkání penisu. Olej ze skořicové kůry pomáhá zvýšit průtok krve do penisu, což by mělo urychlit erekci. Už samotná vůně skořice je mimořádně příjemná, proto je olej považován za přírodní afrodiziakum. O širším použití skořicového oleje k potlačení sexuální dysfunkce si můžete přečíst ve studiích provedených na zvířecích modelech.

Další důležitou složkou v Erogen X gelu je  benzyl nikotinát  , což je místní dráždivý, způsobuje mírné přetížení a pocit tepla. Studie ukazují, že tato složka způsobuje lepší okysličení tkání a lepší průtok krve zvýšením průtoku krve.

Třetí složkou gelu Erogen X je  vazelína  , která zvlhčuje pokožku penisu a zabraňuje ztrátě vody. Navíc jde o přírodní lubrikant, který usnadňuje penetraci.

>>>>-50% ErogenX<<<<

Erogen X – názory a účinky

Před nákupem si vždy zkontroluji recenze mých produktů, abych se ujistil, že vybírám správně. Stejně tomu bylo i v případě gelu Erogen X. Názory mužů mi ukázaly, že jde o opatření, které může mít v každém jednotlivém případě jiný účinek. Tento produkt u nás není příliš populární, a tak jsem se rozhodl ověřit, jak se k němu vyjádřily ostatní země. Mnoho názorů je pozitivních, ale najdou se i negativní. Z mých pozorování muži oceňují gel pro to, že zvyšuje jejich sexuální energii a odstraňuje erektilní dysfunkci.

Přípravek účinně zvyšuje libido a zlepšuje prokrvení tkání penisu, díky čemuž je jasně viditelný efekt zvětšení penisu při erekci. Všiml jsem si, že otázka zvětšení penisu pomocí gelu Erogen X je docela kontroverzní,  protože mnoho mužů najednou očekává, že bude mít velikost mezi 11 cm a 20 cm  . Bohužel tyto typy přípravků fungují jinak. Pokud vás toto téma zajímá, podívejte se na můj příspěvek o dostupných metodách zvětšení penisu.

Cena a kde koupit Erogen X?

Cena v lékárně by byla pravděpodobně vyšší než nákup přes internet. Také si uvědomuji, že mnoho chlapů by bylo nepříjemné, než si koupí gely na zvětšení penisu v drogerii. U takových produktů si vážíme diskrétnosti, proto nám výrobce vyšel vstříc a nabízí možnost zakoupit kosmetiku na svých oficiálních stránkách – zde.

>>>>-50% ErogenX<<<<

Napsat komentář