Tablety Germivir – negativní recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit?

Antiparazitární kapsle Germivir jsou perfektním produktem pro ty, kteří se chtějí v krátké době zbavit parazitů, kteří napadli jejich tělo. Paraziti jsou pro tělo velmi škodliví. Ve skutečnosti jsou schopny oslabit imunitní systém do takové míry, že způsobují asi 80 % lidských onemocnění. Základním rysem těchto organismů je, že aby přežily, jsou nuceny proniknout do jiného organismu a tyto při vstupu do lidského těla způsobují mnoho škod.

U dětí mohou také způsobit chudokrevnost a špatný růst. U dospělých jsou nejčastějšími lézemi játra, slinivka břišní, žlučník a střeva; způsobují také pokles vitamínů, což zase způsobuje hormonální nerovnováhu a vstřebávání některých živin, jako je zinek, hořčík, selen a mangan. Konečně, pokud je přítomnost parazitů velmi stálá, může to vést k produkci kyseliny mléčné a dalších škodlivých jedů.

Jde o poměrně častý problém: asi 70 % lidí je postiženo parazity, i když různými způsoby. Podezření na jejich udržení ve vašem těle musí vyvstat, když se začnou objevovat určité příznaky. Najdeme mezi nimi: chronickou únavu, alergie, průjem, plynatost, bolesti hlavy, mezižeberní bolesti, bolesti kloubů a svalů, nervozitu, poruchy spánku a tmavé kruhy pod očima. Z předchozího popisu nebezpečí, které může přítomnost parazitů způsobit, pochopíme důvody, proč je nutné se jich zbavit; proto by použití Germivir mohlo být bodem obratu.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

germivir

8 běžných parazitických červů, kteří mohou číhat na lidi

Věděli jste, že parazitičtí červi se mohou živit lidmi? Lidé si možná dělají trochu legraci z toho, že mají  v lidském těle červy  , ale můžete je mít. K přenosu parazitů dochází a často se vyskytuje v dětství v důsledku zvýšené expozice a špatné hygieny. Jiné organismy se mohou šířit také vodou, půdou, potravinami nebo kontaktem s lidmi.

Co jsou parazitičtí červi?


Paraziti jsou organismy, které žijí nebo se živí živým hostitelem, jako je člověk, aby přežili. Napadají lidské tělo jako součást životního cyklu a stěhují se, aby našli nového hostitele. To se může stát  infekčním onemocněním,  pokud se zhorší. Statistiky ukazují, že asi  70 %  parazitů není viditelných lidským okem.

Riziko nákazy parazity je vyšší ve venkovských nebo rozvojových zemích, zejména tam, kde je špatná hygiena a potraviny a pitná voda jsou náchylné ke kontaminaci.

Někteří parazitičtí červi ulpívají na lidech krátkodobě, zatímco jiní se drží roky. To může mít za následek podvýživu hostitele nebo způsobit dlouhodobé onemocnění hostitele. Čím pevněji je červ držen, tím obtížnější je ho vypudit z těla. Různé druhy parazitických červů mají různé účinky.

Nejběžnější parazitičtí červi
Níže jsou uvedeny nejběžnější typy parazitických červů, které infikují lidi a obvykle nejsou viditelné pouhým okem.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

1. Pinworms (Enterobius vermicularis)


Jsou to malí, tencí, bílí sponkovití škrkavky, které někdy zůstávají v tlustém střevě a konečníku. Lidé infikovaní tímto parazitem obvykle pociťují svědění v řitním otvoru, kde červi kladou vajíčka. V případě svědění se larvy přenášejí oro-fekální cestou kontaktem rukou, i když k němu může dojít i nepřímo prostřednictvím kontaminovaných materiálů.

Vajíčka červů mohou přežít v oblečení, lůžkovinách a dalších předmětech. Parazit napadá lidi všech věkových kategorií a na socioekonomické úrovni, ale infekci lze léčit léky na předpis nebo volně prodejnými léky. Protože se může snadno šířit, může dojít k reinfekci. Aby se tomu zabránilo, je třeba dodržovat přísnou hygienu.

2. Tasemnice (Taenia solium)


Taenia solium , také známá jako tasemnice vepřová, se pomocí háčků na své „hlavě“ přichytí ke střevu hostitele nebo se může živit lidským hostitelem po dobu až 25 let. V rozvojových zemích je to běžné.

Jejich vajíčka se vylučují trusem a mohou přežívat na vegetaci. Skot nebo prasata mohou pozřít kontaminovanou vegetaci a případně přenést parazita na člověka. Tyto červy se mohou přenášet také konzumací nedovařeného hovězího (  taenia saginata  ) nebo vepřového masa.

Mezi příznaky infekce tasemnice patří průjem, nevolnost, zvracení, zánět střev, závratě, hubnutí a podvýživa. Dá se odstranit léky na předpis.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

germivir
https://www.the-scientist.com/news-opinion/researchers-analyze-genomes-of-81-parasitic-worm-species–65040

3. Glisty (Ascaris lumbricoides)


Nejběžnější druh škrkavky  Ascaris lumbricoides se do těla dostává konzumací kontaminovaných potravin nebo nápojů, což je běžné v nehygienických prostorách. Jeho vajíčka mohou rychle proniknout střevní stěnou, kde mohou larvy cestovat krevním řečištěm.

Tito červi jsou dlouzí 15 až 35 centimetrů a mohou se objevit ve stolici. Infekce v zásadě nezpůsobuje žádné příznaky, ale projevuje se, jak se infekce hromadí, mimo jiné způsobuje horečku, únavu, alergickou vyrážku, zvracení, průjem, nervové problémy, sípání, kašel a ztrátu hmotnosti.

4. Glisty (Wuchereria bancrofti)


Komáři šíří infekci  Wuchereria bancrofti . Parazit je přenesen do krevního oběhu hostitele, když se jím živí. U lidského hostitele dojde k otoku infikovaných lymfatických uzlin, obvykle v oblasti nohou a genitálií, kde se z vajíček během roku vyvine dospělý červ.

Tento typ škrkavky postihuje lidi všech věkových kategorií a pohlaví. Je častější v tropických a subtropických oblastech a v místech s vysokou expozicí komárům a nehygienickými podmínkami. Příznaky zahrnují kožní infekce, bolestivé lymfatické uzliny, ztluštění kůže, otoky, horečku a zimnici.

W. bancrofti  je jedním ze tří typů parazitických červů, které způsobují elefantiázu, vzácné onemocnění charakterizované zvětšením a ztvrdnutím části těla.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

5. nicieni (Trichinella)  Trichinella


škrkavky se běžně vyskytují u zvířat, která jedí maso. K přenosu na člověka dochází při konzumaci syrového nebo nedostatečně tepelně upraveného masa ze zvířete, které je přenašečem larev  Trichinella  . Při spolknutí se obal obklopující larvy rozpustí a paraziti migrují do střeva nebo svalové tkáně, kde se z nich vyvinou dospělí červi.

Onemocnění způsobené  Trichinella  se nazývá  trichinelóza. Infekce může mimo jiné způsobit horečku, bolesti svalů, průjem, nevolnost, únavu, nevysvětlitelné vyrážky a otoky obličeje. Dá se léčit steroidy nebo léky proti parazitům a bolesti. Pracují na zmírnění příznaků a prevenci dalších komplikací.

6. Płazińce (Fasciola hepatica)


Paraziti Fasciola hepatica jsou ploštěnci, také známí jako „běžné jaterní motolice“. Hlavními zdroji motolic u lidí jsou surová řeřicha a další sladkovodní rostliny a kontaminovaná pitná voda.

Lidé mohoufazolechytit  náhodným požitím. Nelze jej však předávat přímo z jedné osoby na druhou. Tito parazitičtí červi si najdou cestu do střeva, krve nebo tělesných tkání. Fasciolóza , infekční onemocnění způsobené parazitem Fasciola , lze léčit léky na předpis.

7. Włosogłówka (Trichuris trichiura)


Trichuris trichiura ,nazývaný také lidský bičíkovec, žije v tlustém střevě. Jejich vajíčka se vylučují trusem a k přenosu dochází, když jsou vajíčka požita půdou kontaminovanýma rukama nebo potravinami, jako je nemytá zelenina nebo ovoce.

Je to běžné po celém světě. Mírné infekce jsou obvykle asymptomatické, ale závažné infekce mohou způsobit bolestivý pohyb střev a anémii. Infekce bičíkovců lze léčit anthelmintiky (léky, které likvidují parazitické červy).

8. Tęgoryjce Necator americanus i Ancylostoma duodenale)


Parazit  Necator americanus roste mimo tělo a získává se konzumací kontaminované vody, ovoce a zeleniny. Jakmile by se dostali do lidských útrob, přilepili se na stěny svými dvěma páry zubů a konzumovali hostitelovu krev. Ancylostoma duodenum se  může přenášet i požitím a samosáním pomocí řezných destiček v lícním pouzdru.

K přenosu obou typů měchovců dochází, když se infikovaná osoba vyprázdní ven. Pokud se jako hnojivo na půdu použijí lidské výkaly, pak po nich chodí bosý jiný člověk, paraziti mohou pronikat i do lidské kůže chodidly. Mezi závažné příznaky infekce měchovcem patří bolest břicha, nevolnost, anémie, průjem a slabost.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

germivir

Co je Germivir a jak působí proti střevním parazitům

Germivir je přírodní doplněk stravy. Hlavní ingredience jsou: černý česnek, francouzské řasy, extrakt z třezalky, červené řasy, extrakt ze skořice a tymiánový olej. Černý česnek je schopen přinést tělu mnoho výhod: blokuje metabolickou aktivitu parazitů, kteří způsobují jejich smrt, a navíc čistí krev. Francouzské řasy mají čistící funkci: čistí tělo, stejně jako těžké kovy z potravy a další vnější faktory.

Extrakt z Tansy je hlavní součástí produktu: ve skutečnosti je schopen zabíjet střevní parazity. Červené řasy pomáhají opravit poškození tkání způsobené parazity. Extrakt ze skořice je užitečný přípravek pro regulaci trávicích funkcí. A konečně, tymiánový olej hraje důležitou roli v boji proti infekcím způsobeným parazity.

Germivir je produkt ve formě kapslí, který umožňuje široké spektrum antiparazitární aktivity. Kapsle jsou vyrobeny ze zcela přírodních produktů, a proto nevyžadují lékařský předpis. Právě proto, že se jedná o přírodní produkty, nemají žádné vedlejší účinky: to je jeden z důvodů, proč parazitologové doporučují tyto kapsle jako domácí léčbu.

Příjem a výhody kapslí Germivir

Obvykle léčba trvá 21 dní, poté 3 týdny; pokud se naopak jedná o důležitější případ, je možné spotřebu prodloužit. Způsoby užívání doplňku Germivir  jsou jasně uvedeny v příbalovém  letáku: užívejte jej 30 minut před každým hlavním jídlem (obědem a večeří); lze opakovat více cyklů léčby, střídat se od jednoho cyklu po dalších deset dní pozastavení, a je vhodný pro dospělé i děti. V roce 2013 byla provedena studie na vzorku sta lidí. Ukázalo se, že po 21 dnech se všichni lidé buď úplně uzdravili, nebo výrazně snížili počet přítomných parazitů.

Je schopen čelit velkému počtu patogenních organismů pro tělo; právě proto, že působí se širokým spektrem účinku, je jeho použití doporučeno všem, kteří dosud neidentifikovali konkrétního parazita. Kromě toho, že tyto kapsle zabraňují tvorbě parazitů, pomáhají těm, kteří je užívají, posílit imunitní systém a opravit dříve poškozené tkáně. Jejich účinků je mnoho: stimulují tvorbu kovů v trávicím systému, likvidují viry způsobující bakterie; kromě toho mají uklidňující účinek na záněty způsobené parazity. Nejdůležitější účinek na organismus je ten, že vedou k likvidaci parazitů.

Na konci léčby budou změny výrazné. Po 21 dnech je imunitní systém posílen, a proto méně onemocníme; navíc se zlepšuje kvalita vlasů, kůže a nehtů. Trávení a metabolismus totiž budou mnohem pravidelnější; alergie také zmizí. Konečně budete mnohem energičtější díky regularizaci spánku.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

germivir

Skutečné názory a recenze na kapsle Germivir

Zpětná vazba zákazníků na produkt je více než dobrá. Spotřebitelů bylo mnoho a všichni dali kladný hlas pro produkt Germivir.  Mnoho lidí okamžitě vidělo výhody léčby Germivirem. Snížil se zánět střev, zlepšil se spánek a tělo celkově zesílilo.

Právě proto, že se tito parazité při společném soužití dokážou rychle šířit z jedné osoby na druhou, mnozí používali tento přípravek také jako profylaktiku pro členy rodiny, čímž se vyhnuli jejich infekci.

Další výhodou, na kterou poukazovali ti, kteří jej užívali, je, že poskytuje vynikající podporu při léčbě závislosti. Kombinovaný příjem léku a doplňku ve skutečnosti umožnil dosáhnout znatelného zotavení v rozhodně krátkém čase. Ještě další následovali tuto cestu, i když si nebyli jisti, že byli napadeni, a dostali mnohem silnější organismus: silnější imunitní systém, lepší spánek.

Mnoho matek použilo tyto kapsle k odstranění parazitů u svých dětí. Děti totiž často vykazovaly intoleranci na těžkou antiparazitární farmakologickou léčbu a místo toho je dokázaly zcela vyléčit touto novou terapií založenou na přírodních prvcích. Téměř každý, kdo ji užíval, ocenil rychlost, s jakou začala terapie působit, a vynikající účinky, které léčba umožnila k plnému navrácení psychofyzické pohody: pravidelnější metabolická aktivita, hlubší a pravidelnější spánek, silnější imunitní systém.

Celkově jde o inovativní produkt; zcela přírodní, pomáhá obnovit tělesnou rovnováhu přirozenou cestou. Ve skutečnosti vám umožňuje zbavit se parazitů, opravit poškození, které napáchali na tkáních, obnovit rovnováhu metabolické aktivity a zlepšit spánek. Zkrátka dokonalý produkt pro všechny, kteří se chtějí těchto parazitů zbavit.

Jak to koupit a kolik to stojí?

Tento doplněk lze zakoupit pouze online na oficiálních stránkách. Aktuálně probíhá akce a Germivir koupíte za 50% ceny. Na oficiálních stránkách najdete všechny informace, které potřebujete k bezpečné a okamžité objednávce.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Napsat komentář