Keramin krém – jak používat? Negativní recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Keramin je přírodní krém pro ošetření nohou postižených mykózou. Plísňové infekce nehtů  se vyskytují v každém věku. Častěji se vyskytují u dospělých ve věku nad 60 let. Vyskytují se také u lidí s cukrovkou nebo špatným krevním oběhem. Časté jsou také u lidí s oslabeným imunitním systémem. U mužů je větší pravděpodobnost vzniku plísňových infekcí nehtů než u žen.

Které organismy způsobují onychomykózu?

Plíseň nehtů může být způsobena:

 • Dermatofyty  jako  Trichophyton rubus  (T.  red  ) a  T. interdigitale
 • Kvasinky  jako  Candida albicans  a vzácně  druhy Candida non- albicans
 • Plísně  jako   Scopulariopsis brevicaulis  a  druhy Fusarium  .

Jaké jsou klinické příznaky onychomykózy?

Plíseň nehtů může postihnout jeden nebo více nehtů na nohou a nohou a nejčastěji se vyskytuje u velkých nebo malých nehtů. Může být prezentován v jednom nebo více různých vzorech.

 • Laterální onychomykóza – na jedné straně nehtu se objeví bílý nebo žlutý neprůhledný pruh.
 • Subunguální hyperkeratóza – pod nehtem se objevuje odlupování.
 • Distální  onycholýza  – konec nehtového liftingu. Volný okraj se často drolí.
 • Povrchová bílá onychomykóza – na nehtové ploténce se objevují vločkovité bílé skvrny a důlky.
 • Proximální plíseň nehtů – v půlměsíci (lunula) se objevují žluté skvrny.
 • Onychom nebo dermatofytom – silná lokalizovaná zóna infekce v nehtové ploténce.
 • Zničení nehtu.

>>>>>-50% cena – Oficiální Stránka<<<<<

Tinea unguium je často výsledkem neošetřených  tinea pedis  nebo  tinea manuum  . Může následovat po poranění nehtu nebo zánětlivém onemocnění nehtů.

Kandidová infekce nehtové ploténky je obecně důsledkem  hniloby chodidla  a začíná v blízkosti nehtového záhybu (kutikuly). Nehtový záhyb je oteklý a zarudlý, oddělený od nehtové ploténky. Na blízkém nehtu se objevují bílé, žluté, zelené nebo černé skvrny. Hřebík se může oddělit od ložiska a je křehký, pokud na něj zatlačíte.

Přečtěte si také: Exodermin, FungoStop+.

Infekce plísní  jsou vzhledově podobné onychomykóze.

Onychomykózu je třeba odlišit od jiných  poruch nehtů  .

Keramin

>>>>>-50% cena – Oficiální Stránka<<<<<

Jak funguje protiplísňová kúra s Keramin krémem

Keramin působí komplexně. Při prvním použití zastavte všechny signály. Tlumí svědění, odstraňuje pálení, zarudnutí a otoky, snižuje pocení a nepříjemný zápach.

Obsahuje aktivní fungicidy schopné pronikat měkkými tkáněmi nohy až do podkoží. Díky tomu působí stále hlouběji a potlačuje až 100 % spor plísní.

Lék má systémový účinek, lokálně ničí patogenní mikroflóru na povrchu kůže. A tím, že proniká dovnitř, brzdí mykózu, hojí a zjemňuje postiženou kůži a nehty. Také léčí všechna poškozená místa.

Krém obsahuje prvky toxické pro houbu, které zničí infekci během 30-35 dnů v závislosti na stádiu léze. Působí proti dermatofytům, kvasinkám a mykóze. Působí nejen na kůži, ale i na nehty, zlepšuje jejich strukturu a barvu. Odstraňuje černé, modré, zelené nebo žluté skvrny z povrchu a vyrovnává barvu kůže a nehtů, snižuje jejich lámavost.

Nejběžnější infekce nohou jsou mykotické a zahrnují tinea pedis a onychomykózu  . Plíseň nehtů na nohou může mít vážný dopad na kvalitu života, zvláště když infekce postihuje nehty.

Plísňové nehty se stávají nevzhledné, drsné a lámavé a v uzavřené botě mohou být kvůli zvýšenému tlaku na nehty bolestivé. Mnoho lidí s onychomykózou nenosí otevřené sandály, protože se cítí trapně.

Klinické studie potvrzující účinek krému

Kůže postižená kožním onemocněním je navíc svědivá, nepříjemná a je u ní zvýšené riziko bakteriální infekce v oblastech vyrážky. Pokud nelze infekci zabránit, nehty a kůže jsou pravidelně znovu infikovány.

Podle klinických studií  jsou látky obsažené v tomto přírodním přípravku schopny proniknout ztvrdlými vnějšími vrstvami kůže a nehtů až do nitra, přičemž působí přímo na zdroj potíží.

Přípravek pomáhá snižovat projevy mykózy již od prvních dnů léčby, zlepšuje estetiku nohou již po jednom ošetření, zabraňuje svědění, praskání a podráždění pokožky nohou, zabraňuje vzniku nepříjemných pachů, pomáhá stabilizovat činnost potních žláz, pomáhá redukovat rány a rány na ploskách nohou.

Keramin je přípravek pro použití na kůži a podle vysvětlení výrobce jeho složení působí přímo na plísně, které poškozují nehty a nohy.

Krém po aplikaci regeneruje a poškození mizí již od prvního dne používání, upravuje a omezuje růst mikroorganismů, pomáhá minimalizovat příznaky jako je svědění, barva a tloušťka nehtů, nepříjemný zápach, praskliny atd. plísně nehtů, kůže nohou se stává normální a nehty získávají svůj normální tvar.

Krém odstraňuje nepříjemné pachy způsobené plísněmi, zkrášluje nehty, odstraňuje svědění nohou, pocení a regeneruje poškozenou pokožku.

>>>>>-50% cena – Oficiální Stránka<<<<<

Keramin

>>>>>-50% cena – Oficiální Stránka<<<<<

Účinné látky – příbalový leták, složení – Keramin

Všechny složky krému jsou 100% přírodní, a proto nezpůsobují vedlejší účinky. Nemá žádné vedlejší účinky a nemá žádné kontraindikace, s výjimkou osob alergických na některé složky přípravku.

Zde jsou nejdůležitější složky produktu:

 • Vitamín E – je jedním ze základních vitamínů pro zdraví pokožky díky svým nutričním vlastnostem. Jako silný antioxidant likviduje volné radikály. Kůže vlivem negativního dopadu rychleji stárne a objevují se na ní hluboké, viditelné rýhy. Vitamin E účinně zmírňuje příznaky mykózy bez ohledu na skupinu bakterií, která ji způsobuje. Podporuje regeneraci poškozené epidermis, vyživuje a zvlhčuje ji v hlubokých vrstvách dermis. Podporuje léčbu mnoha příznaků, působí rychleji, čímž odstraňuje bolest.
 • Climbazol – Je to organická sloučenina běžně používaná v kosmetických a lékařských přípravcích. To je způsobeno jeho širokou aktivitou při zabíjení různých druhů hub, včetně těch, které způsobují onemocnění nehtů a kůže nohou. Na seznamu škodlivých mikroorganismů, se kterými bojuje, jsou i plísně odpovědné za jiná onemocnění, jako je akné. Je vhodný při mnoha příčinách vypadávání vlasů, včetně seboroické dermatitidy a kvasinek, které narušují trávicí systém, zejména střeva.
 • Farnesol  – Je to organická sloučenina s charakteristickým vředovým zápachem, další běžná složka v kosmetice a lécích. Od pradávna se používá v krémech pro své antibakteriální a dezinfekční vlastnosti. Pomáhá uzavírat a otevírat potní žlázy, čímž snižuje produkci potu na noze, snižuje aktivitu plísní a bakterií. Výsledkem je, že pokožka již nevydává nepříjemné pachy, ale stává se jemnou a svěží.
 • Esenciální oleje – Směs několika stovek různých složek, oxidů, fenolů, alkoholů, ketonů, kyselin a esterů. Díky nim získávají oleje jedinečné vlastnosti, pomáhají pokožce hojit rány, podráždění a vředy způsobené plísňovými infekcemi. Bez významu není ani jejich osvěžující účinek a eliminace nepříjemných pachů, dodávají nohám potřebný pocit pohodlí.

Hlavní účinné látky ve složení krému Keramin pocházejí z přírodních rostlinných extraktů, což potvrdilo mnoho specialistů. Recenze zákazníků zase potvrzují, že kromě prevence zjevných příznaků houby vytváří Keramin spolehlivou bariéru, která zabraňuje relapsu. Živiny pronikají hlouběji do pokožky, působí jako  antiseptikum  , bojují proti infekcím a pomáhají regenerovat kožní buňky.

Aplikace krému: jak aplikovat, kontraindikace, vedlejší účinky

Pro dosažení nejlepších výsledků začněte nejprve s léčbou, jak je popsáno v příbalovém letáku. Produkt se používá pouze jednou denně, což je velmi výhodné, zvláště pokud jste celý den zaneprázdněni.

Nejlepší je používat večer před spaním, aby ingredience volně působily po celou noc. Před použitím krému si umyjte nohy mýdlem a vodou, poté osušte čistým hadříkem.

Naneste malé množství krému na postižená místa plísně, a to jak na chodidlech, tak na rukou a nohou. Masírujte 2-3 minuty, dokud se krém nevstřebá do pokožky. Léčba trvá 30-35 dní.

>>>>>-50% cena – Oficiální Stránka<<<<<

Keramin

Keraminový krém cena , stránky výrobce

Dobrou zprávou je, že Keramin lze zakoupit s 50% slevou, ale pouze ze stránek výrobce. Výrobek v lékárnách nesháněl, protože výrobce krém nikam jinam nedistribuoval.

Můžete si jej bezpečně koupit, tedy originální produkt, pouze z oficiálních stránek výrobce, a pokud si zde objednáte, získáte slevu. Zadejte svou objednávku online jednoduše vyplněním formuláře a promluvou s operátorem, který vám volá, aby potvrdil vaši objednávku.

Názory uživatelů – kdo použil léčbu, komentáře na fóru

V některých recenzích zanechaných na fórech ti, kteří používali krém Keramin , neváhají říci, že účinky jsou vidět okamžitě a lze je získat i za několik dní, pokud budete přísně dodržovat pokyny v příbalovém letáku.

Výrobce Keraminu popisuje tento produkt jako prostředek na podporu boje proti mykóze, která způsobuje nepohodlí, hyperhidrózu a ekzémy. Nechceme popírat, co říká výrobce, ale chceme zjistit, zda tomu tak je nebo ne.

Proto jsme se rozhodli provést vlastní výzkum účinků krému a účinků kúry po 30-35 dnech. V našem výzkumu jsme zohlednili názory odborníků a komentáře uživatelů a nakonec jsme udělali čáru a shrnuli, čeho jsme dosáhli.

Proto jsem našel produkt popsaný co nejpřesněji. Krém proti mykóze Keramin Vám tedy můžeme s jistotou doporučit. Pamatujte, že se budete muset řídit pokyny v příbalovém letáku a striktně je dodržovat.

>>>>>-50% cena – Oficiální Stránka<<<<<

Napsat komentář