Lumos krém – jak to funguje? Složení, recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Lumos – Stále více žen se potýká s  problémy se zabarvením  , které způsobuje, že se na pokožce, zejména na obličeji, krku a dekoltu, objevují tyto nevzhledné tmavé skvrny. Konečně se dnes můžete rozloučit s těmi nenáviděnými skvrnami díky skutečně inovativnímu, ne-li revolučnímu produktu.

Řeč je o Lumos , rozjasňujícím séru, které během velmi krátké doby obnoví přirozenou barvu pleti. Na rozdíl od jiných produktů na trhu je  Lumos navržen se zcela odlišným složením  a díky svým aktivním složkám je schopen zaručit tak evidentní výsledky.

Pokusme se však o tomto zbrusu novém séru zjistit více tím, že  konkrétně analyzujeme, jaké výhody může přinést  , jeho složky, ale především to, zda se jedná o produkt, který může skutečně fungovat, nebo je to jen jeden z mnoha podvodů, které mohou být nalezené na internetu.

Přečtěte si také: Eternelle, Intenskin, Miaflow.

Co je pigmentace

Pigmentace označuje barvu pleti. Poruchy pigmentace kůže způsobují změny barvy kůže. Melanin je produkován kožními buňkami a je pigmentem zodpovědným za barvu kůže.

Změna barvy  je stav, který způsobuje ztmavnutí kůže. To může ovlivnit skvrny na kůži nebo po celém těle. Stařecké skvrny  , také nazývané jaterní skvrny, jsou běžným typem změny barvy.

Změna barvy je obvykle neškodná, ale někdy může být způsobena základním onemocněním. Některé léky mohou také ztmavit kůži. Pro většinu lidí je to spíše kosmetická záležitost.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<<

Co je pigmentace
https://www.verywellhealth.com/skin-pigmentation-5088368

Léčba pigmentace doma

Existuje několik způsobů, jak ošetřit změnu barvy doma. Zatímco několik zde diskutovaných léků je neoficiálních, některé výzkumy naznačují, že jejich hlavní složky působí na pigmentaci kůže.

Jablečný ocet

Jablečný ocet  obsahuje kyselinu octovou, o které Research Trusted Source ukazuje, že může zesvětlit pigmentaci.

Chcete-li využít tento lék:

 1. Smíchejte stejné díly jablečného octa a vody v nádobě.
 2. Naneste na tmavé skvrny a nechte dvě až tři minuty působit.
 3. Opláchněte vlažnou vodou.
 4. Opakujte dvakrát denně, abyste dosáhli požadovaných výsledků.

Aloe

Aloe vera obsahuje aloin, přírodní depigmentační sloučeninu, která podle  studie z roku 2012  prokazatelně zesvětluje pokožku a účinně působí jako netoxická léčba skvrn  .

Použití:

 1. Před spaním naneste na pigmentovaná místa čistý gel z aloe vera.
 2. Druhý den ráno opláchněte teplou vodou.
 3. Opakujte denně, dokud se barva pleti nezlepší.

červená cibule

Extrakt z červené cibule  (  Allium cepa  ) je součástí některých krémů na zesvětlení pokožky a jizev dostupných na trhu. Výzkum  ukázal, že sušená slupka červené cibule dokáže pokožku účinně zesvětlit. Hledejte krémy na změnu barvy, které obsahují  Allium cepa  a používejte je podle pokynů.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<<

Lumos

Co je Lumos a jak funguje:

Zbarvení může být způsobeno mnoha faktory, jako je  dlouhodobé a nesprávné vystavování se UV záření  , těhotenství, stárnutí pleti, ale také některé make-upy, které nejsou zcela vhodné pro náš typ pleti. Proto to obvykle není vnímáno jako problém, ale pro některé mohou být tyto tmavé skvrny skutečným nepohodlím.

Krém Lumos byl vytvořen speciálně pro všechny ženy, které se chtějí zbavit nedokonalostí pleti. Sérum Lumos , navržené a vytvořené společností MFO Pharma, která již léta věnuje zvláštní pozornost péči a blahobytu těla,  je produkt zcela vyrobený v Itálii  , další záruka, že máme co do činění s vysoce kvalitním produktem. . Lumos lze považovat za skutečné zesvětlující ošetření, protože funguje tak, že přeměňuje produkovaný melanin na bezbarvé pigmenty.

Veřejnosti je prezentován v  praktické 50ml lahvičce  , vybavené dávkovačem šetřícím produkt, aby nedošlo k plýtvání ani kapkou produktu navíc. A co víc, díky svému formátu se dá pohodlně nosit při každém pohybu, aniž by se přerušovala léčba. Má poměrně tekutou bílou konzistenci a po nanesení na ošetřovanou oblast se okamžitě vstřebá a působí do hloubky. To, čím se Lumos Serum opravdu liší od všech podobných produktů na dnešním trhu, jsou jeho složky. Ve skutečnosti se jedná pouze o přírodní produkty, které jsou schopny zaručit okamžité a extrémně účinné působení.

Aktivní složky rozjasňujícího séra Lumos:

Jak již bylo zmíněno, Lumos byl vyroben výhradně z přírodních ingrediencí, pečlivě vybraných, aby poskytl produkt vynikající a certifikované kvality.  Parabeny, silikony, barviva či jiné pokožce škodlivé látky totiž u Lumosu téměř nenajdete . Zejména to, co odlišuje sérum Lumos od jiných podobných produktů, je přítomnost extraktu ze šampaňského, bohatého na antioxidanty, které zaručují rozjasňující a tonizující účinek.

Schopnost  šampaňského extraktu působit  je umocněna přítomností dalších důležitých složek, a to:

 • Organický extrakt z lékořice :  díky obsahu flavonoidů pomáhá lékořice působit proti stárnutí buněk a usnadňuje eliminaci volných radikálů. Kromě toho je lékořice známým depigmentačním činidlem, protože inhibuje produkci melaninu inhibicí enzymu tyrosinázy.
 • Arbutin:  nezbytný přírodní prvek, protože má depigmentační vlastnosti, a proto hraje nepostradatelnou roli při zesvětlení tmavých skvrn na pokožce. Jde o látku schopnou regulovat melanogenezi a široce se používá i při léčbě melasmat.
 • Vitamin C:  jeden z nejsilnějších antioxidantů v přírodě, vitamin C neboli kyselina askorbová, je hojně využíván v kosmetice pro svůj ochranný účinek proti volným radikálům, které jsou zodpovědné především za stárnutí buněk. Po vložení do Lumosu vyživuje pokožku, zejména při špatném slunění.
 • Výtažek z heřmánku : Výtažek  z heřmánku, který je odjakživa známý svými zklidňujícími vlastnostmi, je široce používán v kosmetických přípravcích díky svému silnému zesvětlujícímu účinku. Ale nejen to, heřmánek ve skutečnosti podporuje syntézu nového kolagenu a také podporuje opravu poškozené pokožky.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<<

Lumos

Krém Lumos na výbornou prošel všemi testy, kterým byl podroben  , takže můžeme s klidem říci, že jde o přípravek bez kontraindikací a vedlejších účinků. Mohou jej bezpečně používat ženy i muži a lze jej použít také na všechny typy pleti. Vždy je však vhodné dodržovat doporučené způsoby aplikace a vyhýbat se kontaktu s očima. Lumos by měl být skladován na suchém místě mimo zdroje tepla.

Jak používat Lumos odbarvovací krém?

Použití rozjasňujícího séra Lumos je opravdu snadné  , v podstatě stačí sérum před aplikací protřepat, uvolnit velmi malé množství produktu a vmasírovat do postiženého místa, dokud se úplně nevstřebá. Lumos Sérum lze aplikovat na obličej, krk a dekolt. Doporučuje se trvalá aplikace ráno i večer po dobu nejméně čtyř týdnů.

Použití Lumos je bezpečné, protože jeho složení nemastí ani nezanechává skvrny na oblečení.

Všechny výhody:

Lumos sérum lze použít k léčbě tmavých skvrn, které se již na kůži vyskytují  , ale mnoho lidí se rozhodlo je používat také jako preventivní opatření, aby se zabránilo vzniku skvrn na kůži. Ale sérum Lumos je schopno poskytnout naší pleti další výhody:

 • působí na zbarvení kůže a sluneční zbarvení
 • na skvrny způsobené stárnutím pokožky
 • působí na skvrny způsobené těhotenstvím
 • odstraňuje jizvy po akné a ekzémy
 • vyrovnává tón pleti
 • dělá pleť hladší a zářivější

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<<

Lumos

Názory a recenze na rozjasňující krém na obličej Lumos :

Všichni, kdo se rozhodli vyzkoušet  rozjasňující sérum Lumos , byli překvapivě spokojeni. Abychom však ukázali skutečnou kvalitu tohoto inovativního produktu, rozhodli jsme se nahlásit několik přímých názorů od lidí, kteří měli opravdu možnost Lumos vyzkoušet :

po těhotenství jsem si všimla výskytu dráždivých skvrn na obličeji, nejdřív jsem si myslela, že časem vyblednou, ale jak měsíce plynuly, ztmavly. Zaujatá reklamou jsem se rozhodla koupit si sérum Lumos a musím uznat, že si mě prostě získalo. Skvrny se pomalu začaly zesvětlovat a nyní se zdá, že téměř zmizely. Musíte vyzkoušet!

 Vždy jsem se ráda opalovala, ale v průběhu let jsem si všimla, že se mi na kůži objevují stále tmavší skvrny. Vyzkoušela jsem nepřeberné množství produktů, pak jsme se s přítelem rozhodli koupit Lumos , úžasné skvrny začaly zesvětlovat už od prvních týdnů působení, nikdy to neopouštím.

Nerada používám opalovací krém na obličej, tak jsem se rozhodla pro každý případ koupit Lumos a musím říct, že jako běžné sérum na každodenní krém je perfektní. Absolutně doporučuji.

Jak koupit a cena Lumos :

K rem Lumos není k dostání v žádné lékárně ani v obchodě  s bylinkami, pokud máte o koupi opravdu zájem, musíte si Lumos objednat na  oficiálních stránkách společnosti  . Budete tak mít naprostou jistotu, že jste zakoupili originální produkt. Objednání rozjasňujícího séra Lumos je opravdu snadné a rychlé, v podstatě stačí vyplnit objednávkový formulář na webu, kde uvedete všechna vaše osobní data včetně vašeho telefonního čísla. V tomto okamžiku Vás bude operátor telefonicky kontaktovat za účelem finalizace objednávky. Odtud už jen stačí počkat na svůj produkt v pohodlí domova.

Doba dodání se obvykle pohybuje kolem 24/48 hodin

Pokud jde o cenu, na webu jsou momentálně opravdu zajímavé akce. Ve skutečnosti probíhá akční kampaň a produkt je zlevněn o -50 % ze základní ceny.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<<

Napsat komentář