RevitaProst – podvod? Kde koupit? Recenze, Fórum, Lékárna, Cena

RevitaProst je inovativní doplněk stravy, který pozitivně ovlivňuje mužský urogenitální systém. Doplňkové kapsle obsahují pouze přírodní složky. Studie prokázaly, že při 92 % pravidelného užívání doplňků stravy se snižuje riziko vzniku prostatitidy a u mužů jsou odstraněny problémy s močením a potencí .

Zánět prostaty

Zánět prostaty (předstojné žlázy) může být doprovázen různými příznaky, jako je bolest při močení. Bakterie nejsou vždy příčinou. Existují různé příčiny a terapeutické přístupy.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<

Přehled: Co je prostatitida

Prostata nebo prostata u mužů se může zanítit. Odborníci uvádějí, že 15 procent mužů má prostatitidu alespoň jednou za život. Riziko tohoto onemocnění výrazně stoupá od 40. roku věku.

Prostatitida je lékařsky rozdělena do dvou forem:

  1. Pokud jsou příčinou vaší prostatitidy bakterie, nazývá se to bakteriální prostatitida. Navíc lze odlišit akutní bakteriální formu od chronické bakteriální formy. Chronická bakteriální prostatitida znamená, že onemocnění trvá déle než tři měsíce.
  2. Pokud bakterie nepůsobí jako spouštěč,  dochází k nebakteriální prostatitidě  . Obvykle se jedná o syndrom chronické pánevní bolesti (syndrom chronické bolesti pánevního dna, zkráceně CPPS). Příznaky trvají nejméně tři měsíce, jako u chronické bakteriální prostatitidy, ale bez stop bakterií v moči a kulturách pro masáž prostaty. U některých postižených jedinců však lze identifikovat markery zánětu. V lékařské terminologii se tomu říká  zánět CPPS  . Pokud  nejsou žádné známky zánětu, CPPS  je nezánětlivý. Třetí formou nebakteriální prostatitidy je  asymptomatická prostatitidaznámý: zánět lze zjistit, ale žádné příznaky. Obvykle se jedná o náhodný nález při preventivní lékařské prohlídce.

Prostata je jedním z vnitřních mužských pohlavních orgánů a je to žláza velikosti kaštanu, která se nachází pod močovým měchýřem a obklopuje močovou trubici. Funkcí prostaty je produkovat tekutinu, kterou vaše tělo přidává do spermatu, když ejakulujete. Mléčný sekret obsahuje různé přísady. Spermie, přísada, zlepšuje pohyb spermií. Oba faktory jsou důležité pro plodnost.

Šek; AlfaZone.

RevitaProst

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<

Komponenty RevitaProst

Složky v RevitaProst jsou doplňkové, antioxidační a zlepšují celkové zdraví. Patentovaná receptura doplňku stravy obsahuje výtažky z léčivých rostlin:

  • Saw palmetto . Zlepšit močení, snížit zánět, zvýšit libido, urychlit produkci testosteronu, zabránit růstu rakovinných buněk. Používá se při benigní hyperplazii prostaty.
  • Výtažek z bobulí . Extrakt z této bobule působí protizánětlivě při onemocněních močového ústrojí. Je silným imunostimulantem, zabraňuje urolitiáze a cystitidě. Obsahuje mnoho užitečných stopových prvků a vitamínů. Sloučeniny v brusinkách inhibují růst abnormálních buněk.
  • Kopřiva . Má protizánětlivé a částečně analgetické vlastnosti. Obsahuje řadu biologicky aktivních látek včetně steroidů (rostlinných hormonů), které zlepšují potenci.

Kapsle obsahují stopový prvek zinek, který je přirozeným zdrojem testosteronu. Složka účinně pomáhá mužům s problémy s potencí.

 Jak se RevitaProst používá ?

Před použitím RevitaProst si přečtěte návod a poraďte se s urologem. Denní dávka je obvykle 1 až 2 kapsle v závislosti na problému. Při zánětech se doporučují 2 kapsle denně. Aby se zabránilo patologiím genitourinárního systému, stačí jednou denně.

Doplněk by měl být spláchnut velkým množstvím vody. Kapsle lze zapít mlékem, džusem nebo čajem. Aplikační kurz trvá minimálně 1 měsíc. Doplněk nemá žádné vedlejší účinky. Lze jej stáhnout od 18 let. Individuální intolerance je absolutní kontraindikací.

RevitaProst

>>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<<

Jak to funguje?

Po léčbě RevitaProst je zánět urogenitálního systému zmírněn nebo zcela odstraněn. U mužů je regulován proces spermatogeneze, zvyšuje se libido, lék pomáhá předcházet rozvoji adenomu a prostatitidy a také zabraňuje rozvoji neoplastických procesů.

Zamýšlené použití

RevitaProst je akceptován, pokud:

  • existují problémy s napájením;
  • strach z prostatitidy;
  • mít problémy s močením;
  • předčasná ejakulace.

Kontraindikace

Doplněk se nedoporučuje v případě diagnostiky onemocnění srdce, člověk je mladší osmnácti let. Věk je důležitý fakt. Mladí chlapci nemají plně vyvinuté hormony a hladina testosteronu je často zvýšená.

Posudek lékaře

Muži často tají své skutečné zdravotní problémy. Když se objeví první příznaky erektilní dysfunkce, ignorují příznaky. Doufají, že jde o dočasný jev a vždy najdou vysvětlení neúspěchu: Například špatná nálada, únava v práci a nic se mi nechce, takže k sexu nedošlo. Ve skutečnosti je snazší léčit onemocnění v první fázi. Doplněk RevitaProst je to, co muži potřebují. Mohu jej s jistotou doporučit nejen jako kupujícího, ale i jako lékaře. Není to lék, takže nebudou žádné vedlejší účinky.

Přípravek má bezpečné složení: zinek, extrakt ze saw palmetta, extrakt z kopřivy. Berry esence. Všechny tyto složky mají silný účinek na mužské tělo: zvyšují touhu, ovlivňují spermatogenezi, odstraňují bolest a zánět. Pokud se příznaky bolesti zhorší, je častá potřeba chodit na toaletu (i v noci), nejlépe na vyšetření.

>>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<<

RevitaProst

Recenze uživatelů fóra

Nikdy jsem neměl žádné problémy, měl jsem aktivní sexuální život. Po čtyřicítce jsem cítil změnu. Myslel jsem, že je to dočasný jev, ale už je to šest měsíců, ale pro mě se nic nezměnilo. Pak jsem si koupil doplněk pro své mužské zdraví. Výsledek byl za 5 dní. Jsem šťastný.

Pohlavní styk vždy skončil velmi brzy. Pár minut a je to, manželka neměla čas se uvolnit. Byl jsem unavený, protože jsem se přestal cítit jako muž. Koupil jsem si pár kapslí. Začala jsem je brát dvakrát denně. Bála jsem se, že po ukončení léčby se potíže vrátí, ale nestalo se tak. Jsem šťastný.

Jak si mohu objednat RevitaProst ?

K objednávce stačí vyplnit oficiální formulář, uvést své jméno, příjmení a mobilní telefon. Zástupce společnosti, od kterého si můžete vyžádat informace, které vás zajímají, se vám co nejdříve ozve pro potvrzení objednávky a během pár dnů obdržíte produkt přímo domů a platbu na dobírku.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<

Napsat komentář