Weicode – jak používat? Podvod? Recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Weicode  je inovativní přírodní dietní produkt, tedy doplněk stravy navrhovaný v kapkách, který lze použít i k podpoře ketogenní diety . Jde o dietu, která prakticky zakazuje sacharidy a cukry ve prospěch bílkovin a umožňuje poměrně rychle zhubnout.

Na následujících řádcích se společně podíváme, jak Weicode funguje, jeho  složení, výhody a kontraindikace  , ale také  kde ho koupit a jeho cenu.

Co je to ketogenní dieta?

Ketogenní dieta  je formou  nízkosacharidové diety  : S  20-50 gramy sacharidů denně   má extrémně nízký obsah sacharidů, ale vysoký obsah zdravých tuků a individuálně obsahuje správné množství bílkovin. Vlivem nedostatku sacharidů se metabolismus mění a stává se tzv ketóza  . 

Co je to vlastně ketóza? Normálně získává tělo energii ze sacharidů poskytovaných potravou – záleží tedy na přísunu sacharidů. Pokud tyto sacharidy jako dodavatel energie chybí, musí si tělo najít jiné způsoby, jak si pomoci.

V játrech se pak tuky přeměňují na tzv ketolátky, které se používají místo sacharidů k ​​výrobě energie a například k udržení výkonnosti mozku. Tento stav produkce energie se nazývá ketóza a je principem, na kterém je založena ketogenní dieta. Tělu nějakou dobu trvá, než si na tento změněný proces zvykne.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Weicode

Jak vypadá ketogenní dieta?

Během  ketogenní diety  by měly být energetické potřeby uspokojeny následovně:

 • Sacharidy  : 10%
 • Bílkoviny  : 30 procent
 • Tuk  : 60 procent

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Jaké potraviny jsou zakázané?

Pro ty, kteří chtějí jíst keto, jsou potraviny obsahující sacharidy tabu. Proto se při ketogenní dietě nedoporučují následující potraviny:

 • Obiloviny  : amarant, pohanka, ječmen, špalda, oves, proso, kukuřice, quinoa, rýže, žito a všechny obilné produkty (chléb, rohlíky, müsli, těstoviny atd.)
 • Luštěniny  : hrách, cizrna, čočka, fazole;
 • Škrobová zelenina  : brambory, kukuřice, sladké brambory
 • Ovoce bohaté na cukr:  ananas, banán, hruška, granátové jablko, tomel, mango, třešně, hroznové víno, ananasový meloun (např. ananas, galia, futuro, med), sušené ovoce (všechny druhy)
 • Sladké a slané občerstvení:  chipsy, zmrzlina, želé, dorty, sušenky, čokolády atd.
 •  Ořechy, semínka a jádra bohatá na sacharidy  : kešu oříšky, slunečnicová semínka
 • Slazené mléčné výrobky:  všechny druhy s ovocným přípravkem nebo příchutí (ovocné podmáslí, ovocný jogurt, ovocný tvaroh, vanilkový pudink, čokoládové mléko atd.)
 • Slazené   nápoje:  energetické nápoje, ovocné šťávy a smoothies, sycené nápoje
 • Sladidla:  med, sirupy,   cukr (všechny druhy) 

Jak Weicode funguje?

Weicode  je  100% přírodní kapkový doplněk  určený k podpoře ketogenní diety. Toto řešení umožňuje lidem, kteří jej užívají, snížit pocit hladu, a tím se cítit sytí, nasycení a lehcí. Je to produkt, který se již těší určité oblibě, zejména v některých evropských zemích, kde prodeje odměnily jeho účinnost. Ve skutečnosti existuje mnoho odborníků na výživu a výživu, kteří doporučují používat Weicode.

Než pochopíme, jak Weicode funguje, je nezbytný stručný úvod do regulačního mechanismu  keto diety. Řekli jsme, že tato dieta upřednostňuje bílkoviny před sacharidy a cukry. Po pár dnech od zahájení diety se tělo již nemůže spoléhat na energii na sacharidy, čerpá z tukových zásob, což umožňuje zhubnout zcela náhle. Správné poměry jsou:  70 % tuku, 25 % bílkovin a nakonec malé procento sacharidů: 5 %.

Proces, při kterém tělo začíná  čerpat energii z tukové hmoty,  se nazývá  ketóza. Začátek tohoto procesu však není okamžitý. V závislosti na předmětu a dalších proměnných to může trvat několik dní. Odborníci tvrdí, že v některých případech může přechod do ketózy trvat až dva týdny. V tomto bodě a naplnění potřeby přichází Weicode do hry s velmi specifickým úkolem urychlit přechod na ketózu.

Díky tomu můžete rychleji začít hubnout, což má pozitivní vliv na vaši náladu a motivaci. Weicode je nabízen ve formě kapek  , které se jednoduše zapíjejí vodou, takže je bude velmi snadné mít vždy po ruce i mimo domov. Dávkování naleznete v příbalovém letáku přiloženém k balení nebo na oficiálních stránkách výrobce.

V každém případě užívejte 25 kapek po dvou hlavních jídlech a pokračujte v kúře alespoň 30 po sobě jdoucích dnů. Samozřejmě  by bylo vhodné kombinovat ketogenní dietu  se zdravou, stálou a pravidelnou fyzickou aktivitou. Připomínáme, že Weicode není lék, takže není vyžadován žádný předpis, ale užívání produktu nemá nahradit názor odborníka na výživu.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Weicode

Složení kapek Weicode:

Jak se očekávalo , Weicode používá ve svém receptu pouze přírodní ingredience. Jedná se o prvky pečlivě vybrané z hlediska účinnosti účinných látek, které díky své synergii oživují vysoce kvalitní přípravek, ale také bezpečné užívání díky absenci vedlejších účinků či kontraindikací. Podrobně složení doplňku je:

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

 • Ananas. Ovoce je schopno urychlit proces hubnutí díky poměrně důležitému obsahu bromelainu.
 • Tyrosin . Je to neesenciální aminokyselina, která může snížit hladinu tyroxinu. Mluvím o hormonu štítné žlázy, který určuje správné fungování štítné žlázy a nadledvinek.
 • Extrakt z kůry kumquatu. Tento konkrétní extrakt výrazně přispívá k posílení imunitního systému, odstraňuje toxiny a také normalizuje trávicí systém. Ovoce je obzvláště bohaté na vzácné minerály, včetně mědi, vápníku, draslíku, železa, manganu, zinku a selenu, ale také na vlákninu, vitamíny A, C a E. Navíc je lze považovat za výborný zdroj antioxidantů. včetně luteinu, karotenů a taninů schopných zlepšit zdraví očí. Proto je hlavní složkou zodpovědnou za pocit sytosti, který může doplněk poskytnout.
 • Papája. Složka je schopna aktivovat metabolismus.

Kombinované působení těchto složek způsobuje rychlejší přechod těla do stavu ketózy, což výrazně urychluje hubnutí. Samozřejmě, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků, bude nutné užívat přípravek podle doporučení výrobce.

Připomínáme, že  kapky  mohou  bez rozdílu užívat muži i ženy všech věkových kategorií,  včetně lidí, kteří nedodržují ketogenní dietu nebo mají alespoň nízký obsah sacharidů.

Výhody a kontraindikace doplňku Weicode:

Existuje mnoho  výhod , které Weicode  nabízí   těm, kteří užívají doplněk. V první řadě zjistíme, že  umožňuje přeměnit tuk na energii,  což je základní princip, který hýbe ketogenní dietou. Chceme si připomenout, že účinnost Keto diety nepřichází v úvahu, ale také to, že držet se diety zcela bez sacharidů není vždy snadné. Takže urychlení přechodu do ketózy může být jen výhodou.

Za druhé, doplněk dodává injekci energie a pohody, protože člověk, který se může dotknout hubnutí, se bude jistě cítit více motivovaný. Kromě toho vám produkt také umožňuje  snížit pocit hladu. To není malá výhoda, protože vám to umožní vyhnout se nervovým záchvatům hladu, které vedou k rychlému snězení všeho, se zřejmými důsledky na přibírání na váze.

Seznam výhod nepochybně zahrnuje úplnou absenci kontraindikací, díky nimž  je používání Weicode bezpečné pro každého v jakémkoli věku. I přes tyto úvahy by se však lidé alergičtí na některou ze složek, těhotné nebo kojící ženy, měli poradit s odborníkem.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Weicode

Weicode doplňují recenze a komentáře zákazníků:

Na internetu můžete najít spoustu recenzí od lidí, kteří již Weicode pravidelně používají. Bylo by špatné očekávat, že všechny tyto názory budou pozitivní. Jsou subjekty, které se neřídily doporučeními výrobce, a neměly tak slibované výhody. Z tohoto důvodu je napadl jeden z obvyklých podvodů, které tento svět zalidňují. Ti, kteří postupovali podle pokynů, však řekli, že byli překvapeni.

Šek: Delislim.

A co víc, ketogenní (a další nízkosacharidové) diety jsou velmi módní, protože i když je obtížné je dodržovat, umožňují vám zhubnout poměrně rychle. Mnoho uživatelů říká, že  účinnost Weicode  je  patrná již při přechodu na ketózu,  což je choulostivý moment, který rozhoduje o úspěchu celé diety. Jinými slovy, sliby výrobce potvrzují i ​​ti, kteří již doplněk používají.

Cena a kde koupit:

Vzhledem k nepopiratelným výhodám, které nabízí Weicode , bylo by moudré očekávat také poměrně vysokou cenu. Místo toho, když se rozhodla distribuovat doplněk výhradně prostřednictvím  oficiálních webových stránek  , společnost byla schopna snížit náklady, a proto nabídnout produkt za velmi konkurenceschopnou cenu. Aktuálně lze produkt zakoupit -50 % ze základní ceny.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Napsat komentář