Cardiotonus, podvod? Negativní recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Tablety Cardiotonus jsou produktem používaným při léčbě vysokého krevního tlaku. Pomáhají regulovat krevní tlak a udržovat ho na zdravé úrovni.

Cardio tonus je antihypertenzní doplněk dostupný ve formě tablet. Tyto pilulky jsou určeny ke kontrole vysokého krevního tlaku a snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění .

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

KARDIOVASKULÁRNÍ ONEMOCNĚNÍ

Ateroskleróza  – doslova „tvrdnutí tukové tkáně“. Strava s vysokým obsahem tuků může vést k tvorbě tukových plátů, které lemují vaše krevní cévy. Tyto tukové oblasti mohou kalcifikovat a tvrdnout, což vede k ateroskleróze a kornatění tepen. Když se krevní cévy stanou méně roztažitelné, zvýší se krevní tlak, což může způsobit poškození srdce a ledvin a mrtvici. Slanina a dvojitý sýrový burger, někdo?

Infarkt myokardu (IM)  – Víte, že mluvíme o srdečním svalu, že, myokardu? Srdeční infarkt je zablokování průtoku krve, které způsobí odumírání svalové tkáně. Laicky řečeno je to „infarkt“. K ucpání dochází v jedné z tepen samotného srdečního svalu, v koronární tepně. V závislosti na tom, kolik tkáně zemře, může oběť infarktu přežít a podstoupit srdeční rehabilitaci k posílení zbývajícího srdečního svalu, nebo může zemřít, pokud je zničeno příliš mnoho svalové tkáně. Cvičil jsi tento týden v posilovně?

Prolaps mitrální chlopně, stenóza, regurgitace  – Krev proudí čtyřmi komorami v srdci, oddělenými jednocestnými chlopněmi. Hlavní chlopeň je ta, která odděluje horní a dolní komoru na levé straně srdce. Levá strana je zvláště důležitá, protože čerstvě okysličená krev vracející se z plic cirkuluje ze srdce do zbytku těla. Levá chlopeň, nazývaná atrioventrikulární chlopeň kvůli komorám, které odděluje, se také nazývá mitrální chlopeň, protože má tvar obráceného biskupského klobouku nebo mitry. Pokud se chlopně této chlopně oddělí v důsledku nemoci, proces se nazývá prolaps nebo „klesnutí dopředu“. To způsobuje únik a zpětný tok nazývaný „regurgitace“ (chápete?). Někdy je ventil abnormálně úzký, což způsobuje částečnou obstrukci a omezuje průtok. Stenóza znamená „zúžení“

Angina pectoris  – doslova „bolest na hrudi“. Jde však o specifický typ bolesti související se srdcem, který se vyznačuje „drtivým pocitem podobným neřesti“, který je často doprovázen dušností, únavou a nevolností. Angina bolest naznačuje, že se do srdečního svalu nedostává dostatek krve a srdce protestuje a prosí o další. Lidé s anamnézou anginy pectoris často užívají tablety nitroglycerinu ke zmírnění bolesti zvýšením průtoku krve do srdečního svalu.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Cardiotonus

Co je Cardiotonus a k čemu slouží?

Tablety Cardiotonus jsou typem doplňku používaného k léčbě vysokého krevního tlaku. Tyto tablety obsahují účinné látky, které pomáhají uvolnit krevní cévy, což vede ke snížení krevního tlaku.

Zamýšlené použití

Níže je uveden možný vzorový seznam situací, ve kterých se doporučuje užívat tablety Cardiotonus k léčbě vysokého krevního tlaku:

 • Pokud vám byl diagnostikován vysoký krevní tlak.
 • Když krevní tlak trvale zůstává nad zdravou úrovní.
 • V rámci komplexní léčby ke kontrole vysokého krevního tlaku.
 • Kdy je nutné snížit riziko kardiovaskulárních onemocnění spojených s hypertenzí.
 • Pokud váš lékař nebo zdravotnický pracovník konkrétně doporučil použití Cardiotonus pro váš stav.
 • Preventivně u lidí s rizikovými faktory pro rozvoj hypertenze.
 • Podívejte se na: Cardiolis , Cardione , Cardinol , CardioA, Tonuplex

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Jak Cardiotonus funguje ?

Cardiotonus je antihypertenzní přípravek, který působí několika způsoby ke kontrole vysokého krevního tlaku. Mezi hlavní mechanismy jeho působení patří:

 1. Vazodilatace: Kardiotonus pomáhá uvolnit krevní cévy, což se nazývá vazodilatace. To způsobí, že se krevní cévy rozšíří, usnadní se průtok krve a sníží se odpor proti průtoku krve. V důsledku toho klesá krevní tlak.
 2. Inhibice angiotenzin-konvertujícího enzymu (ACE): Cardiotonus je inhibitor ACE, enzymu odpovědného za produkci látky zvané angiotensin II, která má vazokonstrikční účinek. Blokováním účinku ACE pomáhá Cardioxil snižovat produkci angiotenzinu II a podporuje větší relaxaci krevních cév.
 3. Zadržování sodíku a vody: Cardiotonus může také pomoci snížit zadržování sodíku a vody v těle. To je výhodné, protože nadměrné zadržování tekutin může přispět ke zvýšení krevního tlaku. Snížením zadržování sodíku a vody pomáhá Cardiotonus udržovat správnou rovnováhu v těle a kontrolovat krevní tlak.
 4. Vezměte prosím na vědomí, že konkrétní způsob působení Cardiotonus se může lišit v závislosti na individuální osobě a dalších faktorech souvisejících s jejím zdravotním stavem. Proto se vždy doporučuje dodržovat pokyny a dávkování, které vám dal váš lékař nebo zdravotník, když používáte Cardiotonus nebo jakýkoli jiný lék.

Kardiotonní složky (složení)

 • Mikrokrystalická celulóza : používá se ve farmaceutických výrobcích jako plnivo a pojivo.
 • Prášek z listů a větví jmelí : Jmelí je široce známé pro své kardiovaskulární výhody. Výzkumy ukazují, že jmelí může pomoci snížit krevní tlak a zlepšit srdeční činnost.
 • Sušené olivové listy : Olivové listy obsahují multifunkční fytochemikálie, jako je oleuropein a hydroxytyrosol. Studie prokazují pozitivní vliv olivových listů na krevní tlak a srdeční činnost.
 • Hořčíkové soli mastných kyselin , oxid křemičitý, mono- a diglyceridy mastných kyselin: Tyto přísady jsou přísady, které v tabletách zlepšují jejich strukturu a usnadňují jejich příjem.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Cardiotonus

Nebezpečí, účinnost a přínosy Cardiotonus

Níže je uveden seznam možných výhod užívání tablet Cardiotonus při léčbě vysokého krevního tlaku:

 • Kontrola krevního tlaku : Cardiotonus pomáhá regulovat a udržovat krevní tlak na zdravé úrovni, což může snížit riziko kardiovaskulárních komplikací.
 • Kardiovaskulární ochrana: Kontrolou krevního tlaku může Cardiotonus pomáhat chránit srdce a krevní cévy, čímž snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění, jako je infarkt myokardu a mrtvice.
 • Zlepšení krevního oběhu: Působením Cardiotonusu na uvolnění cév podporuje lepší prokrvení, což podporuje dostatečné zásobení tkání a orgánů kyslíkem a živinami.
 • Snížená srdeční zátěž: Snížením odporu vůči průtoku krve snižuje Cardiotonus zátěž srdce, což může pomoci zlepšit srdeční činnost a zabránit zhoršení zdraví srdce.
 • Antioxidační účinky: Některé složky Cardiotonus , jako jsou výtažky z olivových listů, listů cesmíny a větví, obsahují antioxidační sloučeniny, které mohou mít příznivé účinky na kardiovaskulární zdraví.

Cardiotonus návod k použití, leták, návod

Podle pokynů a příbalového letáku jsou níže uvedeny kontraindikace, nežádoucí účinky, způsob použití a skladování léku.

Kontraindikace

Vezměte prosím na vědomí, že v některých případech může být užívání tablet Cardiotonus l kontraindikováno nebo může vyžadovat zvláštní opatření. Následující jsou možné kontraindikace nebo situace, ve kterých je třeba při používání Cardiotonus postupovat opatrně :

 • Alergie nebo přecitlivělost: Pokud víte o alergii nebo přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku Cardiotonus , měli byste se vyhnout jeho užívání.
 • Těhotenství a kojení: Během těhotenství a kojení se před použitím přípravku Cardiotonus poraďte se svým lékařem , protože jeho bezpečnost a účinnost v těchto fázích nebyla plně stanovena.
 • Selhání ledvin nebo jater: Pokud trpíte závažným onemocněním ledvin nebo jater, je třeba při užívání přípravku Cardiotonus postupovat opatrně, protože může ovlivnit funkci těchto orgánů.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Jak používat, jak brát

Chcete-li používat tablety Cardiotonus k léčbě krevního tlaku, doporučuje se postupovat podle níže uvedených pokynů:

 1. Dávkování: Doporučená dávka je jedna tableta Cardiotonus třikrát denně. Doporučuje se užívat nejlépe před jídlem podle doporučení lékaře nebo doporučení obsažených v příbalovém letáku.
 2. Délka léčby: Délka léčby Cardiotonus se může lišit v závislosti na individuálních potřebách. Obecně se doporučuje doba léčby 2 až 4 týdny.
 3. Optimální doba pro zahájení léčby: Září se ukázalo jako vhodná doba pro zahájení léčby Cardiotonus . Upozorňujeme však, že doba může záviset na individuálním lékařském posouzení a na konkrétní situaci každého člověka.
Cardiotonus

Výsledek použití Cardiotonus

Níže je uveden seznam možných výsledků, kterých lze dosáhnout použitím Cardiotonus pro léčbu krevního tlaku:

 1. Kontrola krevního tlaku: Kardiotonus může pomoci regulovat a udržovat krevní tlak na zdravé úrovni, což může snížit riziko kardiovaskulárních komplikací spojených s vysokým krevním tlakem.
 2. Zlepšené kardiovaskulární zdraví: Kontrolou krevního tlaku může Cardiotonus pomoci zlepšit zdraví vašeho srdce a krevních cév a snížit riziko kardiovaskulárních onemocnění, jako je srdeční infarkt a mrtvice.
 3. Zvýšený krevní oběh: Kardiotonus může podporovat lepší krevní oběh tím, že pomáhá uvolnit krevní cévy, což podporuje adekvátní dodávku kyslíku a živin do tělesných tkání a orgánů.
 4. Snížení zátěže srdce: Snížením odporu vůči průtoku krve může Cardiotonus pomoci snížit zátěž srdce, což může zlepšit jeho funkci a zabránit zhoršení zdraví srdce.
 5. Zlepšení celkové pohody: Kontrolou krevního tlaku a podporou kardiovaskulárního zdraví může Cardiotonus přispět k lepšímu stavu celkové pohody, což vám umožní vést aktivnější a zdravější život.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Skutečné názory a negativní komentáře na fóru

„Jako účetní může být moje práce stresující a náročná, což často ovlivňuje můj krevní tlak. Před několika měsíci jsem začal užívat tablety Cardiotonus doporučené lékařem . Výsledky byly překvapivé! Můj krevní tlak zůstal stabilní a ve zdravých mezích. Cítím se více energický a soustředěný na svou práci. Kardiotonus byl důležitým spojencem na mé cestě k lepšímu kardiovaskulárnímu zdraví. Bez váhání doporučuji!”

Skutečné názory a negativní komentáře

„Jsem učitel a vždy mi záleželo na zdraví mých studentů. Zanedbával jsem však své zdraví, dokud mě můj krevní tlak nezačal znepokojovat. Pak mi lékař předepsal Cardiotonus . Od té doby, co ho užívám, pozoruji výrazné zlepšení krevního tlaku. Cítím se klidnější a mám větší sílu čelit svým každodenním povinnostem ve třídě. Kardiotonus byl pro mě opravdovým požehnáním. Považuji ho za svého spojence v péči o mé kardiovaskulární zdraví.“

Cardiotonus , oficiální stránky výrobce – sleva, cena, kde koupit

Cena Cardiotonus je nyní snížena. Výrobce však aktuálně nabízí 50% slevu. Chcete-li zadat objednávku, navštivte prosím oficiální web výrobce, kde nemusíte zadávat propagační kód. Jednoduše zadejte svou objednávku online na webu a manažer vás bude kontaktovat, aby potvrdil vaši objednávku. Upozorňujeme, že počet reklamních předmětů je omezený a akce je dočasná. 

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Napsat komentář