TurboShaper, podvod? Negativní komentáře, fórum, lékárna, cena, kde koupit

TurboShaper je  inovativní produkt  vytvořený speciálně pro lidi, kteří chtějí zhubnout v co nejkratším čase.

Dodává se ve formě  samolepicích náplastí  , které se lepí na kůži a jejich použití musí být nutně spojeno se zdravým životním stylem a vyváženou stravou.

Kromě toho by byla nutná i  lehká fyzická aktivita   a dobrý spánek . Pouze dodržováním těchto malých tipů a pomocí TurboShaperu se váha začne snižovat!

Co je to obezita?

Lékaři definují   obezitu   jako chronické (dlouhodobé) onemocnění, ke kterému dochází, když máte nadbytek tělesného tuku, který ohrožuje vaše zdraví. 

Je to komplikovaný stav a zahrnuje mnohem víc než jen číslo na stupnici. Přenášení kil navíc ovlivňuje fungování těla. Tyto změny ovlivňují téměř každý systém ve vašem těle. Přispívají k onemocněním, jako jsou srdeční choroby, cukrovka a rakovina. 

Obezita je rostoucí problém v mnoha částech světa. Podle Světové zdravotnické organizace zemřou ročně více než 4 miliony lidí kvůli obezitě nebo nadváze.

turboshaper

Příznaky obezity

Lékaři tradičně používají index tělesné hmotnosti (BMI) jako nástroj k určení, zda má člověk nadváhu nebo obezitu. BMI je   výpočet  , který porovnává vaši   váhu  s vaší výškou. BMI 30 a více spadá do kategorie obezity. Pokud je vaše BMI mezi 25 a 29,9, vaše váha je klasifikována jako   nadváha   , ale ne jako obézní. 

Měření pasu je další způsob, jak zkontrolovat riziko zdravotních problémů souvisejících s hmotností. Obvod pasu nad 40 palců (102 centimetrů) u mužů nebo 35 palců (88 centimetrů) u žen je považován za vysoký.

Některé každodenní příznaky obezity, které můžete mít, zahrnují:

 • Únava
 • Bolest kloubů
 • Chrápání
 • Snadno se zadýchá
 • Je těžké dělat fyzickou aktivitu.

Typy obezity

Lékaři rozdělují obezitu do tří tříd:

Třída I:  Do této kategorie spadáte, pokud je vaše BMI mezi 30 a 35.

Třída II:  Lidé v této kategorii mají BMI mezi 35 a 40.

Třída III:  V této kategorii je vaše BMI 40 nebo vyšší.

Morbidní obezita

Možná jste již slyšeli termín „morbidní obezita“ pro označení obezity, která může vážně ohrozit vaše zdraví. Historicky lékaři tuto frázi používali k popisu toho, co nyní nazývají obezitou třídy III. 

Příčiny obezity

K obezitě přispívá mnoho faktorů, včetně genů, stravovacích návyků a množství aktivity. Roli hrají i hormony a emoce. Některá onemocnění a některé léky mohou také způsobit nárůst hmotnosti.

Mezi další věci, které mohou být relevantní, patří:

 • Žít v oblastech, kde zdravé jídlo a bezpečná místa pro cvičení nejsou snadno dostupné
 • Práce, která vyžaduje dlouhé sezení 
 • Kulturní a rodinné preference pro určité potraviny
 • Reklama a marketing, díky nimž se vysoce kalorické potraviny zdají atraktivnější.

Rizikové faktory obezity

Je pravděpodobnější, že budete obézní, pokud jsou postiženi ostatní členové vaší rodiny. Odborníci se domnívají, že geny ovlivňují metabolismus, chuť k jídlu a množství usazeného tuku. Také lidé kolem vás ovlivňují váš jídelníček a cvičební vzorce.

Mezi další rizikové faktory obezity patří:

 • Stáří. Váš metabolismus (rychlost, kterou vaše tělo spaluje kalorie) se s věkem často zpomaluje. Můžete být také méně fyzicky aktivní. Menopauza může také zvýšit náchylnost k přibírání na váze.
 • Ztráta spánku. Pravidelný spánek kratší než 7 hodin v noci způsobuje hormonální změny, které mohou zvýšit chuť k jídlu a vést k přejídání.    
 • Těhotenství. V těhotenství je snadné přibrat, ale po porodu může být obtížné je zhubnout.    
 • Stres. Lidé mají tendenci toužit po vysoce kalorických jídlech, když   jsou ve stresu. 
 • Některé nemoci a léky. Mezi stavy, které mohou způsobit nárůst hmotnosti, patří Cushingův, Prader-Williho syndrom a syndrom polycystických vaječníků. Přispět může také postižení a stavy zhoršující pohyblivost, jako je artritida. Mezi léky spojené s nárůstem hmotnosti patří některá antidepresiva, antipsychotika, antikonvulziva, betablokátory a steroidy.  

Epidemiologie obezity

Obezita je velmi častá. Více než 40 % dospělých v USA je považováno za obézních, stejně jako téměř 20 % dětí. 

Mezi dospělými v USA je míra obezity podle rasy/etnické příslušnosti následující:

 • černá 50%
 • Indián / původní obyvatel Aljašky 48 %
 • hispánský 46 %
 • bílá 41 %
 • Asie 16 %

 Pro děti jsou ceny:

 • hispánský 26 %
 • černá 25%
 • bílá 17%
 • Asijských 9 %.
turboshaper

Co je TurboShaper

TurboShaper je typ doplňku, který má  zcela odlišný způsob podávání než obvykle  . Neužívá se perorálně, ale je to  lepicí náplast  , která  při kontaktu s pokožkou pomalu uvolňuje všechny své vlastnosti  .

Každá náplast má  maximální dobu působení  dvanáct hodin po aplikaci, poté je nutné ji vyměnit.

Vizuálně se náplasti skládají z přilnavé strany, která absolutně nebolí pokožku a která je extrémně pohodlná a má značnou tloušťku. Ve skutečnosti existují  čtyři vrstvy materiálu  , které činí produkt pevným a zachycují živiny uvnitř, aby se zabránilo jejich rozptýlení.

Po odstranění náplasti a dvanáctihodinovém užívání si jejích   účinků  se druhý  den na kůži nanese další.

Pokud se vám nedaří zhubnout správnou výživou a máte pocit, že se vám to nepovedlo, nezoufejte: díky náplastem TurboShaper , nebudou první výsledky dlouho viditelné. Už po týdnu  od prvních aplikací  uvidíte zlepšení: žaludek klesne, centimetry celého těla ubudou a budete mít mnohem více energie!

Hlavní přísady

Náplasti TurboShaper jsou vyrobeny ze  zcela přírodních složek  , takže jsou ideální pro použití lidmi všech věkových kategorií. Jsou pro tělo zcela netoxické, bezpečné a  bez vedlejších účinků  .

Před použitím první náplasti se však vyplatí  seznámit  se  se  složkami v ní obsaženými, aby nedošlo k případné alergické reakci.

Nedoporučuje se užívat  těhotným  a kojícím ženám  . Na druhou stranu lidé se specifickými onemocněními ovlivňujícími hlavní orgány, jako jsou střeva, játra a ledviny, by měli před použitím náplastí vyhledat lékařskou pomoc.

Tyto lepicí proužky  nezpůsobují při aplikaci na kůži nepohodlí ani pálení  . Jsou plně prodyšné a pod oblečením neviditelné.

Zde jsou  hlavní složky,  které jsou v nich obsaženy:

 • fukoidin , přítomný především v hlenu, řasa známá  v  kosmetice a medicíně díky výhodám, které přináší tělu. Tato látka je známá tím, že pomáhá tukovým tkáním zbavit se přebytečného tuku, také zabraňuje otokům a stagnaci lymfy;
 • ginko  biloba  , další důležitá složka, která za svůj úspěch vděčí skvělé schopnosti bojovat proti celulitidě. Má silné odvodňovací vlastnosti a také podporuje krevní oběh. Právě z těchto důvodů jde o jeden z nejpoužívanějších principů v oblasti doplňků na hubnutí;
 • kaštanový extrakt  , který od prvního použití dodává tělu velkou dávku energie, urychluje metabolické procesy. Tento prvek je zásadní, protože může stimulovat člověka k větší aktivitě, a tím – k většímu sklonu k fyzické aktivitě;
 • extrakt z pomerančového oleje  , který také používají těhotné ženy v boji proti striím. Činí pokožku velmi elastickou a pevnější, aby nedošlo k poškození epidermis v případě výrazného úbytku hmotnosti.

Jak používat? TurboShaper a jeho výhody

Pro správné umístění záplat TurboShaper je třeba dodržovat několik jednoduchých pokynů  Pouze správným provedením těchto malých kroků bude možné náležitě využívat výhod produktu.

Nejprve  očistěte místo, kam chcete náplast nalepit  , a nezapomeňte  ji důkladně osušit  . Jinak hrozí, že lepicí páska nebude dobře držet.

Po odstranění ochranné fólie z náplasti  ji přiložte na kůži  a nalepte tak, aby neprošla pod její povrch.

Po aplikaci může zůstat na pokožce  asi 12 hodin  , poté by měl být odstraněn. Další den bude aplikován nový a tak dále po celý proces hubnutí, který obvykle trvá  čtyři týdny  .

Pamatujte, že patch by měl být vždy umístěn ve stejném časovém úseku, aby bylo zajištěno, že jeho pravidla budou správně kolovat. Upozorňujeme, že se jedná o  přírodní  a  bezpečný produkt  , jehož aplikace je rychlá a zcela bezbolestná.

Již od prvních týdnů začínají být výsledky viditelné natolik, že můžete zhubnout až o pět kilogramů. Kromě  hubnutí  si můžete užívat mnoho dalších výhod, včetně:

 • výrazně zlepší krevní oběh, díky čemuž  budou vaše nohy lehčí  ;
 • redukce celulitidy a  omezení zadržování vody  ;
 • energetický náboj  a zvýšení metabolických funkcí;
 • rychlé vylučování odpadů a toxinů  , které jsou škodlivé pro tělo;
 • snížení nervového hladu;
 • odstranění špatných návyků  , jako je zdřímnutí během dne.
 • šek: Delislim, Dayburner.
turboshaper

Recenze a komentáře zákazníků TurboShaper

Ti, kteří TurboShaper vyzkoušeli , tvrdí, že první změny začali pociťovat již po prvních  aplikacích  , což se projevilo i jednoduchou změnou návyků: už jste nechtěli příliš kalorické obědy, cítili jste více energie a došli jste na konec den bez pocitu hladu.

Všechny  recenze  a  posudky  si můžete přečíst na internetu  na  různých fórech věnovaných tomuto tématu a obsahují příběhy lidí, kteří měli dlouhé roky potíže s hubnutím.

Mnoho z nich tvrdí, že díky náplastem TurboShaper dosáhli úžasných výsledků v krátké době ,  aniž by museli držet velmi omezující diety  nebo velmi dlouhé tréninky.

Ti, kteří lepicí náplasti vyzkoušeli, říkají, že by to udělali znovu stokrát, protože kvalita života se výrazně zlepšila a hodně se vrátilo sebevědomí  .

Cena a kde to koupit

Pro ty, kteří mají pár kilo nadváhy a nemají moc peněz, je  TurboShaper perfektním řešením.  Produkt je možné zakoupit pouze na  oficiálních stránkách  a nelze jej nalézt v kamenných prodejnách ani na jiných stránkách.

Vyřízení objednávky je opravdu jednoduché, zvládnou ji i lidé, kteří mají potíže s používáním elektronických zařízení. Poté, co navštívíte oficiální webovou stránku a budete mít všechny potřebné informace o produktu, přejděte na stránku dolů a najděte formulář  k vyplnění  .

V posledně jmenovaném  je nutné zadat veškeré osobní údaje kupujícího  , jako je jméno, příjmení, dodací adresa, telefonní číslo a e-mailová adresa.

Poté můžete přistoupit k zadání zvoleného způsobu platby, přičemž je třeba mít na paměti, že jsou akceptovány všechny nejoblíbenější způsoby platby a máte také možnost zvolit platbu  na dobírku  .

Data jsou zcela v bezpečí a jsou respektovány všechny zákony na ochranu soukromí, v zásadě  nebudou předávány třetím stranám  , které by mohly ucpat poštovní schránku spamem a podobně.

Po proceduře zbývá jen  pohodlně čekat,  až dorazí záplaty TurboShaper !

Napsat komentář