Variconis pro křečové žíly, jak to funguje, jaké jsou názory a složení? Jaká je cena a jak se přihlásit? Kde koupit,v lékárně nebo na webu výrobce?

Variconis se v poslední době stal velmi oblíbeným přípravkem pro odstranění křečových žil. Jedná se o gelový produkt, přírodní a pečlivě vyvinutý skupinou vědců. Je velmi populární mezi lidmi, kteří se úspěšně zbavili problémů spojených s křečovými žilami.  

Křečové žíly vypadají nejen neatraktivně, ale také přispívají k bolesti nohou. Metod a léků na léčbu křečových žil je mnoho, ale pouze popsaný gel je opravdu účinný. 

Co jsou to křečové žíly

Křečové žíly, varixy nebo křečové žíly je název pro rozšířené žíly dolních končetin. Ačkoli jsou vnímány spíše jako kosmetický problém, mohou být důsledkem závažnějších onemocnění a mohou způsobit i vážné komplikace v organismu. Naštěstí existuje řada možností, jak se jich zbavit.

Proč vznikají křečové žíly

Krev je z dolních končetin odváděna hlubokými a povrchovými žilami. Povrchový systém je propojen spojovacími žilami, které jsou vybaveny chlopněmi, které umožňují odtok krve ven, tedy do hlubokého žilního systému, ale ne naopak. Křečové žíly vznikají, když je celý systém dolních končetin narušen, chlopně nedokážou udržet jednosměrný tok krve a krev se rozlévá a hromadí ve spojovacích žilách. Povrchový systém není na takovou zátěž stavěný.

Pokud navíc dochází k opakovaným zánětům v povrchových žilách, dochází k erozi žilní stěny, snižuje se její odolnost a zvyšuje se riziko vzniku křečových žil. Je pravda, že křečové žíly se mohou objevit na kterékoli povrchové žíle v těle, ale nejčastější jsou křečové žíly na stehnech, lýtkách nebo jiných částech dolních končetin.

Další možností vzniku varixů je hluboká žilní trombóza, při níž sraženina brání odtoku krve hlubokým systémem, takže krev mnohem více proudí povrchovým systémem, a právě to způsobuje rozšíření jeho žil.

Variconis

Variconis, co léčí? 

Mezi ženami v České republice si v průměru přes 70% stěžuje na bolesti nohou a problémy s křečovými žilami. Venózní insuficience stoupá s věkem, u žen ve věku 50+ je to již přes 85%. Proto byl vytvořen  Variconis, aby se s tímto problémem dokonale vypořádal. 

Variconis účinně odstraní příčinu křečových žil, zbaví nohy žilního pletiva, které spouští křečové žíly, a také neutralizuje bolest a otoky nohou. 

Jak přípravek Variconis působí? 

Výše uvedený gel se používá na křečové žíly v jakékoli fázi jejich vývoje. A jednáním: 

 • zlepšuje krevní oběh, díky čemuž se netvoří sraženiny způsobující křečové žíly.  
 • při dlouhodobém používání stabilizuje tlak v cévách. 
 • snižuje otoky 
 • poskytuje pocit lehkosti v nohách 
 • odstranění všech problémů spojených s křečovými žilami komplexní 3stupňovou prací (průnik do žil, léčba, prevence poskytnutím potřebných přísad) 

Výkon Variconis 

Účinnost gelu Variconis byla testována ve výzkumném ústavu Actinium v ​​Austrálii. Účastnilo se přes 1400 lidí a 89,2% z nich bylo úspěšně vyléčeno z křečových žil. Účinnost byla hodnocena z hlediska tvaru vaskulárního plexu a šířky centrální cévy. 

Během krátké doby gel účinně: 

 • zlepšuje krevní oběh v nohách stabilizuje 
 • snižuje riziko zánětu cév 
 • zvyšuje pružnost cév 
 • způsobí, že křečové a pavoučí žíly zcela odezní 
 • způsobuje otok nohou 

Asi po 20 dnech používání krému se kapiláry zpevní a stav pokožky se výrazně zlepší. Během této doby se krevní oběh stabilizuje a otok úplně zmizí.

Variconis

Variconis složení 

 • diosmin
 • extrakt z kaštanu koňského 
 • extrakt z listů vinné révy 
 • rozmarýnový listový olej – má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, stimuluje krevní oběh a posiluje cévy 
 • přirozená rutina, která má aktivitu vitaminu P, má příznivý vliv na stav žil a kapilár, 
 • olej z běžných pšeničných klíčků – snižuje poškození kůže 
 • levandulový olej – zmírňuje bolesti svalů a kloubů 
 • extrakt z aloe 
 • vitamín C 
 • vitamín K

Je Variconis bezpečný? 

Zcela přírodní složení a skutečnost, že gel je zcela hypoalergenní, je 100% jistý, že je bezpečný. Žádný z lidí zapojených do klinických studií během pokusů nehlásil žádné zdravotní problémy. Lidé podstupující léčbu říkají totéž. 

Existují při používání přípravku Variconis nějaké vedlejší účinky a kontraindikace? 

Výrobce s ohledem na okolnosti, za nichž by gel Variconis představoval zdravotní riziko, tvrdí, že je zcela bezpečný a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Aplikace také nedráždí pokožku. S použitím tohoto přírodního gelu není spojeno žádné riziko. 

Variconis

Jak se přípravek Variconis používá?

Výsledky používání gelu Variconis nemají žádné vedlejší účinky a vaše zdraví se výrazně zlepší za méně než 3 týdny.  

Výrobce však doporučuje gel používat pravidelně, déle než jedno ošetření. Hlavně předcházet, nejen léčit. Pokračující používání gelu poskytuje vašim poškozeným cévám a žilám správnou kombinaci živin, díky čemuž je léčba preventivní. 

Na postižené místo naneste malé množství gelu, mazání opakujte 2–3krát týdně. Ve zvláště závažných případech se doporučuje použít gel dvakrát denně. 

Uspokojivé výsledky použití gelu jsou pozorovány při léčbě trvající 3 až 5 týdnů. Poté gel účinně uvolní napjaté svaly, uklidní tkáně a obnoví v nich správný krevní oběh. Tato doba také umožňuje přísun správného množství živin do poškozených cév a žil. 

Recenze na Variconis

Níže jsou uvedeny některé názory uživatelů, které jsem našel na internetových fórech. Také vám doporučuji podívat se, co o gelu píšou na sociálních sítích. 

„Hned po porodu jsem si všimla silného otoku nohou a poté křečových žil.“ Myslel jsem, že to přejde. Když jsem po nějaké době mluvil s přítelem z místnosti, byl mi nabídnut Variconis. Používal jsem ho téměř měsíc, ale po 2 týdnech jsem měl krásné, zdravé nohy. “ 

Podle statistik prodeje se v Evropě již prodalo přes milion balíčků Variconis, z nichž po průzkumech většina zákazníků přiznává, že tak dobré výsledky v tak krátké době neočekávaly.  

„Neustále mě bolí nohy a jednou mám křečové žíly.“ Většinu času pracuji ve stoje jako kosmetička. Klient mi ukázal gel a mluvil o něm. Koupil jsem a používám ho více než půl roku. Už nemám problémy s žilkami, nebolí mě nohy a pro mě je to velmi důležité “.

Chtěla bych dodat, že gel používá krátce, pouze 10 dní. Ale jak to funguje, přimělo mě, abych se s vámi podělil o svůj názor. Získejte zkumavku gelu  Variconis, pokud máte nějaké problémy, jak je popsáno zde.  Nezapomeňte, že neléčené křečové žíly mohou vést k závažným onemocněním, jako je trombóza, krvácení nebo ulcerace. A to není hezké. 

Variconis

Kde koupit Variconis?

Přes doporučení odborníků prakticky z každého koutu světa nelze gel Variconis koupit na mnoha místech, která znáte, jako jsou lékárny, amazon nebo ebay. 

Nepřímý prodej prostřednictvím lékáren a jiných stránek by znamenal dodatečné náklady na dopravu a provizi. Výsledkem je, že výrobek je za cenu prakticky takovou, jakou stanoví výrobce. 

Najdete ho v nepřetržitém prodeji na webových stránkách výrobce. Službu si můžete pohodlně objednat na hovor a po zpětném volání si poradce poznamená adresu a hlavně si můžete objednat dobírku. Balíček by měl být u vás až 2 dny (byl u mě druhý den po rozhovoru s poradcem, ale objednal jsem si ho ráno). 

Navrhuji navštívit webové stránky  a přečíst si, co píše výrobce. Navíc, hon na výhodnou koupi, často můžete koupit produkt za nižší cenu. 

Variconis

Variconis jaká cena? 

Řeknu vám pěkný způsob, jak snížit cenu, pokud v tuto chvíli neprobíhá žádná propagace. Stačí chvíli počkat a objeví se nabídka se speciální akcí pro vás. Producent každou chvíli překvapí pěknou propagací. 

 

Napsat komentář