YES Lashes , podvod? Negativní názory, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Chcete mít přirozené řasy , které oslní svou délkou, zářivými barvami a velkolepou tloušťkou? Nyní je to možné. Pouze měsíc používání séra na YES Lashes  vás dělí od krásných a zdravých řas.

Sérum je dodáváno v krásném exkluzivním balení s okénkem, abychom mohli zkontrolovat stav obsahu. Stojí za to zdůraznit dostupnou kapacitu: je dostatečně velká, aby obsahovala kondicionér na řasy. Sérum má pohodlný štěteček na aplikaci. Výrobce je doporučuje aplikovat je denně po dobu jednoho měsíce po pečlivém odlíčení očí podél linie řas.

>>>-50% Cena – Oficiální stránky<<<

Receptura kombinuje nutriční vlastnosti

Jak řasy a obočí chrání oči

Nošení obličejového štítu nebo masky – jako mnozí z nás letos v létě – přitahuje velkou pozornost k očím. S maskami si pravděpodobně více než kdy jindy všimnete cizích očí a obočí. Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se u lidí vyvinuly řasy a obočí a jakou roli hrají v celkovém zdraví a funkci očí?

Kromě toho, že jsou výjimečně výrazné, jsou obočí a řasy přirozenou první linií obrany proti atmosférickým škodlivinám a dalším nebezpečím, která se do očí dostávají.

Podívejte se na Eternelle Gold Night

>>>-50% Cena – Oficiální stránky<<<

YES Lashes 

Jak řasy chrání oči?

Řasy jsou většinou středem pozornosti díky své estetice. A skutečně, prodej řasenek, očního make-upu a umělých řas v éře Covid stoupá. Řasy, i když dodávají vzhledu drama, hrají také klíčovou roli z hlediska bezpečnosti očí.

Už se vám někdy stalo, že vám do řas uvízl žmolek nebo zrnko písku? To je preventivní povaha řas v akci. Řasy jsou první obrannou linií očí, která zabraňuje pronikání nečistot, prachu, vláken a jiných nečistot do jemných očních tkání.

Když jsou oči otevřené, řasy zachycují částice ve vzduchu, ale když jsou zavřené, tvoří téměř neprostupnou bariéru, která chrání oko před cizími dráždivými látkami.

Řasy jsou také extrémně citlivé.

Jak citlivé? Natáhněte ruku a dotkněte se špičky jedné z řas. Bez ohledu na to, jak jemně se jich dotknete, okamžitě to ucítíte. Dotykem řas se také aktivuje mrkací reflex, aby se zabránilo přiblížení nečistot nebo nečistot k vašemu oku. Reflex mrkání je důvodem, proč může být obtížné udržet oči dokořán při nasazování kontaktních čoček nebo nanášení make-upu.

A přestože jsme se o umělých řasách zmínili již dříve, nedoporučujeme je nosit. Lepidlo potřebné k jejich připevnění na oční víčka může dráždit oči. Extra „přidané“ řasy mohou také narušit jejich přirozenou funkci, zvýšit riziko vystavení prachu a dokonce i suchým očím. Kdykoli umístíte cizí materiál – řasenku, umělé řasy nebo jinou kosmetiku – do blízkosti oka, riskujete infekci oka a alergickou reakci. Pokud je musíte používat, dělejte to s mírou a dodržujte nejvyšší úroveň hygieny při používání kosmetiky a dalších očních doplňků.

Co je YES Lashes , kondicionér na řasy?

YESlashes je kondicionér na řasy, jedna z mála spolehlivých možností, jak získat zpět dlouhé, silné a zdravé řasy. Jedná se o unikátní recepturu založenou na vysoce kvalitních ingrediencích, která skutečně odlišuje a poskytuje nadpřirozeně vypadající řasy.

YESlashes kondicionér na řasy :

 • je vyšetřen oftalmologem,
 • klinicky ověřená účinnost,
 • Poskytuje delší a silnější řasy již po čtyřech týdnech používání,

Je to produkt s vysokým hodnocením od spokojených zákazníků po celém světě, nejlepší řešení pro citlivé oči.

>>>-50% Cena – Oficiální stránky<<<

YES Lashes 

Složení řas YES

Zdraví žen po celém světě je v rukou výrobců řas YES . Při vytváření řas YES bylo prvním krokem zajistit, aby všechny složky byly bezpečné a nezpůsobovaly alergie nebo podráždění. Je založen na použití 100% přírodních ingrediencí, poskytuje překvapivé výsledky a pozitivně ovlivňuje strukturu řas.

Receptura séra YESlashes byla vyvinuta nejinovativnějšími laboratořemi a byla podrobně studována. Krása by měla jít ruku v ruce se zdravím. Receptura byla nezávisle vyvinuta a testována, aby bylo zajištěno, že produkt, který nabízíme, je zcela bezpečný, spolehlivý a účinný.

Kondicionér na YES Lashes  je seznam několika účinných látek. Na obalu i na stránkách výrobce jsou zmíněny tři účinné látky: provitamin B5, biotinyltripeptid-1 a glycerin. Jak ovlivňují účinnost séra?

 • Provitamin B5 – Po proniknutí do pokožky se sérum přemění na vitamín B5, který se přirozeně nachází ve vlasech, nehtech a pokožce. Je nezbytný pro správný růst vlasů a nehtů, hraje také důležitou roli v metabolických procesech a má uklidňující účinek. Nedostatek vitamínu B5 je přímou cestou ke ztrátě vlasů, včetně řas.
 • Biotinyl Tripeptide-1 – Jedná se o biologicky aktivní peptid, který prodlužuje růstovou fázi řas a je méně škodlivý. Má také účinek na posílení a ztmavení řas a zlepšení jejich elasticity.
 • Glycerol : Tato složka je v kosmetice velmi oblíbená, protože velmi dobře mísí vodu a olejové látky. Díky svým jemným částicím snadno proniká do stratum corneum a umožňuje transport živin do pokožky.

>>>-50% Cena – Oficiální stránky<<<

Rychlá aplikace séra na YES Lashes 

Přesný štětec umožňuje rychlou a snadnou aplikaci. Řasy musí být bez make-upu. Aplikujte produkt přesně tam, kde se řasy dotýkají pokožky, jako u očních linek. Po několika sekundách se sérum vstřebá a aktivují se složky zlepšující řasy.

Složky séra pronikají kůží hluboko do kořínků řas a oddalují jejich působení. Vyživené vlasové folikuly zajistí během okamžiku silné, husté a neuvěřitelně dlouhé řasy. YES Lashes  – kondicionér na řasy navíc řasy ztmaví a získají ochrannou vrstvu, což má za následek především menší lámavost. Tato metoda stimulace řas se osvědčila jako zcela bezpečná a nezpůsobuje alergické reakce ani podráždění pokožky.

ANO nádobka na řasy

U kondicionéru na řasy se vyplatí věnovat pozornost i obalu. Ženy, které sérum používají, jsou nadšené nejen jeho velikostí, ale také elegantní a dokonce exkluzivní krabičkou, ve které se na sebe můžete (doslova!) podívat do zrcadla.

Jak používat kondicionér na YES Lashes ?

Před použitím séra důkladně odstraňte oční make-up a poté naneste pleťovou vodu. Sérum se nanáší podél linie řas, ale nezapomeňte na to opatrně, aby se přípravek nedostal do očí.

Bezpečnost kondicionéru na YES Lashes 

Účinnost regeneračního séra na YES Lashes  potvrdily četné studie a názory testerů z celého světa i pozitivní komentáře publikované v ženských a specializovaných časopisech.

YES Lashes 

>>>-50% Cena – Oficiální stránky<<<

Karty ANO :

 • Bezpečné složení, ideální pro řasy,
 • studie provedené nezávislými výzkumnými ústavy,
 • exkluzivní a luxusní ingredience,
 • nemění barvu duhovky,
 • podrobeny oftalmologickým testům,
 • nedráždivý přípravek pro oči,

Uživatelské recenze YESlashes – sérum na řasy

Při hledání informací o YESlashes – séru na řasy je na toto sérum mnoho recenzí. Stojí za to se s nimi seznámit, abyste zajistili, že vámi vybraný produkt bude splňovat očekávání, která jste do něj vložili.

Začněme od začátku. Co většina uživatelek na kondicionéru na YES Lashes  oceňuje (kromě jeho vlastností a velkého zásobníku – 6 ml) je jeho hustá konzistence. Díky tomu se kosmetika snadno nanáší a nestéká po víčkách, takže uživatelka nepociťuje svědění ani pálení v okolí očí. Sérum na YES Lashes  má také silnou a zajímavou vůni, která nedráždí citlivou pokožku kolem očí.

„Aplikuji na horní i spodní řasy. Složení je velmi jednoduché: pro-vitamin B5, biotinol-1 tripeptid a glycerin, nic nedráždí oči a nedráždí. Sérum má hustou konzistenci, takže se snadno nanáší a neslepuje řasy. Nejhorší ze všeho je nezapomínat na aplikaci, protože samotný proces je rychlý;) časem se z toho stane zvyk – každodenní rituál jako čištění zubů;) A teď to nejdůležitější: efekt. V mém případě jsem první změnu zaznamenala asi po dvou týdnech odličování, řas jsem měla mnohem méně a často vůbec žádné. Řasy byly silnější a tužší na dotek. Jednoho dne jsem se při malování podívala do zrcadla a řekla: WOW, řasenka je stejná a efekt dvojnásobný – začalo se to projevovat hlavně na mých spodních řasách. Po měsíci používání řasenky jsem začala vypadat – silnější a delší řasy. Už teď jsem velmi spokojen a zbývají dva měsíce léčby. Překvapivé je, že mi to vlastně vůbec nechybí. Sérum není levné, ale musíte počítat s jeho kapacitou, dlouho vydrží. » ale musíte počítat s jeho kapacitou, vydrží dlouho. » ale musíte počítat s jeho kapacitou, vydrží hodně. « trvá dlouho. » ale musíte počítat s jeho kapacitou, vydrží hodně. « trvá dlouho. » ale musíte počítat s jeho kapacitou, vydrží hodně. «

Použijte recenzi nebo YESlashes

„Vyzkoušela jsem kondicionér na YES Lashes  . a nemůžu o ní říct křivého slova. Před a po vysazení jsem používala Long4Lashes, řasy mi začaly vypadávat jedna po druhé. Po měsíci léčby jsou moje řasy znatelně silnější a delší. VÝHODY: Za prvé, v bimatoprostu není přírodní biotinol. Séra je 2x více než v Long4Lashes, které jsem používala dříve. Sérum nestéká a snadno se nanáší. Má neutrální vůni a obal můžete doslova prohlížet. «

„V době psaní tohoto příspěvku jsem používal YESlashes tři týdny, ráno a večer. Účinky zatím nejsou nijak okázalé, ale přiznám se, že už jsou vidět. Řasy jsou delší, jemnější na dotek a mírně tmavší. Je pravda, že přes den stále nosím řasenku, ale už jsem přešla z voděodolné řasenky na normální (což ve špatném počasí není tak jednoduché), aby se mi řasy při odličování nezatěžovaly. Chci věnovat čas potřebný k regeneraci řas. Plný efekt by měl být viditelný po dvou měsících. Ale vím, že tento kondicionér mohu s klidným svědomím doporučit.

Kde mohu koupit sérum na YES Lashes ? Naše doporučení

Nejjednodušší způsob nákupu produktu je ze stránek oficiálního distributora u nás. Jedná se především o bezpečnostní aspekty. Pamatujte, že kondicionér na řasy YES lashes je způsob, jak zkrášlit vaše řasy a nevyplatí se riskovat nákup neúčinné kosmetiky z nespolehlivého zdroje. I to je třeba vzít v úvahu při pohledu na cenu, protože zahrnuje nejmodernější produkt vyvinutý specialisty ve svém oboru.

>>>-50% Cena – Oficiální stránky<<<

Napsat komentář