Acust Oil Pro, podvod? Negativní recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Acust Oil Pro je multifunkční olej určený pro ušní hygienu a zlepšení sluchu. Přípravek je ideální na ucpané uši, protože  pomáhá rozpouštět ušní mazové zátky .

Rozpuštění zbytkového ušního mazu je možné díky přírodním olejům. Přípravek umožňuje udržovat správnou ušní hygienu, snižuje nadměrnou tvorbu ušního mazu a zabraňuje hromadění vody ve zvukovodu po koupání nebo provozování vodních sportů.

Olej je ideální i pro osoby trpící opakovanými záněty uší.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Známky ztráty sluchu

Ztráta sluchu je zřídka způsobena jednoduše sníženou hlasitostí. Obvykle v různé míře ovlivňuje různé zvukové frekvence, což zase znamená, že lidem chybí části slov a konverzací – zejména v hlučném prostředí, kde konkurenční hluk na pozadí „ruší“ řeč a konverzaci.

Pokud máte pocit, že váš sluch už není to, co býval, nebo se obáváte, že by váš blízký mohl trpět ztrátou sluchu, věnujte pár minut vyplnění krátkého  sebehodnotícího testu, který najdete zde  .

Tento test sluchu je pouze velmi základním screeningovým nástrojem. Pokud žijete v Melbourne a máte pocit, že můžete mít problémy se sluchem, důrazně doporučujeme, abyste se obrátili na některou z našich klinik a domluvili se na úplném klinickém vyšetření sluchu.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Acust Oil Pro

Převodní ztráta sluchu

Převodní ztráta sluchu je důsledkem problému s přenosem zvuku přes vnější ucho a/nebo střední ucho. Mezi běžné příklady patří:

 • Nadměrný cerumen (cerumen) ve zvukovodu
 • Perforace ušního bubínku
 • Infekce středního ucha s nahromaděním tekutiny

Konduktivní ztráta však představuje pouze 10 % všech ztrát sluchu a pohybuje se od mírné až střední závažnosti. Dobrou zprávou je, že převodní ztrátu sluchu lze často léčit lékařsky a v mnoha případech lze sluch zcela obnovit.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Příznaky převodní ztráty sluchu

Při převodní ztrátě sluchu se snižuje celková hlasitost zvuku. Příznaky převodní ztráty sluchu mohou zahrnovat:

 • Zvyšte hlasitost televizoru nebo rádia
 • Žádat lidi, aby opakovali, co říkají
 • Slyšet na jedno ucho lépe než na druhé
 • Podívejte se na: Turboshaper

Když je hlasitost dostatečně zvýšena, jasnost a porozumění nejsou obvykle ovlivněny pro osoby s vodivou ztrátou sluchu. Můžete také zaznamenat další příznaky, jako je bolest ucha, drenáž ucha nebo pocit tlaku nebo přetížení.

Senzorineurální ztráta sluchu

Ztráta sluchu, která začíná ve vnitřním uchu, se nazývá senzorineurální ztráta sluchu nebo hovorově „nervová hluchota“. Naprostá většina ztrát sluchu je senzorineurálních a nejčastější příčiny jsou:

 • Genetické faktory (tj. ztráta sluchu se může vyskytovat v rodinách)
 • Nadměrné vystavení hluku – náhlé nebo dlouhodobé
 • Změny ve vnitřním uchu způsobené stárnutím

Mezi méně časté příčiny patří:

 • Reakce na léky, které jsou toxické pro uši
 • Nádory sluchového nervu
 • Stavy získané před narozením (vrozené)
 • Infekce, jako je meningitida a příušnice
 • Nemoc ledvin
 • Cévní onemocnění

Obě příčiny mohou vést k poškození smyslových vláskových buněk nebo nervů. Poškozené vlasové buňky se nedokážou samy regenerovat ani uzdravit. To je důvod, proč 90 % ztrát sluchu nelze vyléčit.

Senzorineurální ztráta sluchu může být jakéhokoli stupně – mírná, střední, těžká nebo hluboká. Ve více než 95 % případů senzorineurální ztráty sluchu se doporučují sluchadla nebo kochleární implantáty.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Příznaky senzorineurální ztráty sluchu

Přestože může být snížena celková hlasitost zvuku, je ovlivněna i srozumitelnost zvuků nebo hlasů. Lidé se senzorineurální ztrátou sluchu často slyší někoho mluvit, ale ne vždy rozumí všem slovům, i když je hlasitost přiměřená. Hudba může také znít zkresleně, což vede ke snížení požitku.

 • Příznaky senzorineurální ztráty sluchu mohou zahrnovat:
 • Zvyšte hlasitost televizoru nebo rádia
 • Žádat lidi, aby zopakovali, co řekli
 • Vnímání lidí, kteří mumlají nebo mluví nezřetelně
 • Nejasnost při poslechu řeči
 • Potíže se sluchem v hluku.

Jak Acust Oil Pro funguje?

Přípravek určený pro ušní hygienu. Obsah přírodních olejů zahrnuje: kokos, citronová tráva v kombinaci s extraktem z vlašských ořechů a kafrem rozpouští přebytečný ušní maz a usnadňuje jeho odstranění ze zvukovodu.

Podporuje přirozené samočistící procesy uší  . Arganový olej hydratuje pokožku a sliznice a obklopuje je ochranným povlakem. Rostlinné extrakty spolu s makadamiovým olejem a slunečnicovým olejem poskytují vitamínovou bombu a chrání ucho před infekcemi.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Acust Oil Pro

Osud:

 • zbytkový ušní maz
 • vytvoření voskové zátky
 • pocit ucpaného ucha
 • plavecké ucho, tedy voda zadržená ve zvukovodu
 • často se opakující ušní infekce
 • bolest a zarudnutí ucha

Jak používat olej na ucpané ucho?

Součástí každého balení je speciální systém, který usnadňuje přesné dávkování oleje. Pokaždé odměřte jednu dávku.

Přípravek je třeba aplikovat opatrně a při nakapání dávky do ucha lze hlavu mírně naklonit na stranu, aby se dosáhlo správné polohy.

Při podávání dávky esenciálního oleje dávejte pozor, abyste aplikátor nezasunuli příliš hluboko do ucha. Doporučená dávka jsou 3 kapky do každého ucha. Po aplikaci není nutné ucho oplachovat.

Výrobce doporučuje používat Acust Oil Pro alespoň jednou týdně.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Bezpečný pocit týmu

Olej obsahuje pečlivě vybrané přírodní oleje a extrakty, které se starají o ušní hygienu a usnadňují odstranění ušního mazu.

 • Arganový olej  (  Argania Spinosa Kernel Oil  ) – získává se lisováním za studena z ořechů stromu Argania železitého, který se vyskytuje v Maroku. Má velmi cenné vlastnosti a i přes svou vysokou cenu je široce používán v kosmetologii a medicíně. Pro své blahodárné vlastnosti je často nazýván „marockým zlatem“. Arganový olej regeneruje pokožku, zklidňuje podráždění a alergické reakce. Pomáhá rozpouštět ušní maz nahromaděný ve zvukovodu. Obsahuje velkou dávku  tokoferolů  a  polyfenolů  .
 • Olej z citronové trávy  (  Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Express  ) – má silné antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, které brání množení mikroorganismů v uchu. Olej osvěžuje a podporuje přirozené samočistící procesy sluchového orgánu. Dodává celé kompozici příjemnou osvěžující vůni.
 • Makadamový olej  : Jeho hlavním úkolem je chránit ucho před negativními vlivy vnějších faktorů. Má silné léčivé vlastnosti díky obsahu složek, jako je  kyselina palmitová  , kyselina olejová  , vitamíny A a E, vitamíny B a  skvalen  .
 • Extrakt z listů Hamamelis Virginiana  – získává se ze žlutých květů, listů a kůry vilínu  , který pochází především ze Severní Ameriky. Extrakt obsahuje  třísloviny  ,  saponiny  a kyseliny, včetně kyseliny ellagové a gallové. Výtažek z vilínu má stahující účinek, snižuje exsudát, má uklidňující účinek, čímž snižuje zánět. Přísada ničí bakterie a chrání před ušními infekcemi.
 • Extrakt z květů gardénie  (  Gardia jasminoides  ) – exotický extrakt získaný z cenných polynéských květů. Vyznačuje se krásnou květinovou vůní. Má uklidňující a bolest tišící vlastnosti. Působí také jako antiseptikum, které pomáhá předcházet podráždění a zánětu.
 • Extrakt z jitrocele  (  Plantago Lanceolata Leaf  ) – přírodní extrakt široce používaný v kosmetice a medicíně. Má protizánětlivé a dezinfekční vlastnosti, zabraňuje ušním infekcím a zánětlivým změnám na sliznicích.
 • Kafrový extrakt  (  Commiphora Myrrha Resin Extract  ) – má hřejivé vlastnosti, které usnadňují rozpouštění mazové zátky. Dezinfikuje, urychluje boj proti infekcím a zánětům.
 • Kokos  (  kokosový olej  ) – Přírodní  změkčovadlo  s příjemnou exotickou vůní. Obklopuje zvukovod jemným ochranným filmem. Hydratuje pokožku a zabraňuje dehydrataci. Usnadňuje odstranění ušního mazu, protože jej rozpouští šetrně a neinvazivně.
 • Extrakt ze šalvěje  (  Salvia officinalis  ) – Bylinný extrakt používaný k zavlažování. Účinně brzdí rozvoj infekce, snižuje bolest a zarudnutí.
 • Slunečnicový olej  (  Helianthus annuus  ) – velmi dobře funguje v domácím boji proti zánětu dutin nebo ucpaným uším. Pro svou atraktivní cenu se často používá pro každodenní hygienu, například na svíčky. Účinně rozpouští  ušní maz  a usnadňuje jeho odstranění.
 • Vidia Oil

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Acust Oil Pro

Recenze Acust Oil Pro: Opravdu to funguje? Jaké jsou názory zákazníků?

Už žádné problémy s ušima! – Již delší dobu mám problémy s ucpanýma ušima  , zvláště po plavání. Měl jsem dojem, že se mi v uchu nashromáždila voda a nevytéká. V jednu chvíli jsem měl pocit, že mám neustále ucpané ucho, což mělo obrovský dopad na kvalitu mého života. Ukázalo se, že v uchu je vosková zátka, kterou nelze vyčistit vatovým tamponem. Kolega z práce mi doporučil Acust Oil Pro, který rozpouští ušní maz. A musím přiznat, že tento přípravek se mi opravdu osvědčil. Rychle, efektivně a bezbolestně a zase slyším perfektně! – , 42 let

Opravdu to funguje? Jaké jsou názory zákazníků?

Slyším jako puberťačka  –  v určitém věku se mi výrazně zhoršil sluch, začala jsem méně slyšet a často jsem trpěla tinnitem. Rodina a přátelé mě začali povzbuzovat ke koupi sluchadla. Snažil jsem se představit si sám sebe v tomto znetvořujícím zařízení a samotná myšlenka mě děsila. Na internetu jsem se dočetl o Acust Oil Pro na ztrátu sluchu, který prý regeneruje sluch. Moc jsem těmto slibům nevěřila, ale musím přiznat, že jsem si tento produkt objednala a už po měsíci se mi sluch opravdu zlepšil! – 59 let

Kde koupit Acust Oil Pro?

Mnoho lidí má zájem vyzkoušet přípravek na ucpané ucho. Nabízí se tedy otázka, kde tento přípravek koupit. Ukazuje se, že není k dostání v lékárnách, drogeriích, bylinkářstvích ani v internetových obchodech.

Originální olej Acust Oil Pro je u nás dostupný pouze na oficiálních stránkách výrobce.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Napsat komentář