Alcozar, jak to funguje? negativní názory, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Máte problémy s alkoholem nebo jimi trpí někdo z vašich blízkých? Alcozar,  kapky  s přírodními extrakty, které vám pomohou vypořádat se s touto formou závislosti, mohou být konečným řešením vašeho problému.

Ačkoli to není lék, Alcozar získává stále větší uznání pro svou  účinnost  a  snadné  použití. Ale jak dosáhnout rychlých výsledků používáním produktu? Na následujících řádcích vám poskytneme přehled  o jeho fungování  ,  reference  ,  názory  a  cenu .

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

Alcozar

Co je alkoholismus?

Závislosti na toxických látkách jsou  chronická onemocnění  , která postihují mozek a chování a jsou charakterizována závislostí na jedné nebo více tělu škodlivých drogách: v tomto případě na alkoholu. Alkoholismus může být také známý jako  zneužívání alkoholu , závislost na alkoholu  nebo porucha užívání alkoholu.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

Jaké jsou příznaky alkoholismu?

Míra zneužívání alkoholu nebo závislosti na alkoholu je následující:

 • Potřeba nebo touha pít, která má přednost před jinými touhami
 • Neschopnost  kontrolovat pitný režim  nebo konzumované množství
 •  Když přestanete pít, pociťujete  abstinenční příznaky
 • Pokračovat v pití navzdory poškození těla nebo navzdory škodlivým následkům
 • Upřednostněte konzumaci alkoholu před účastí na jiných aktivitách

U jiných si můžete všimnout změn v chování nebo návycích, které mohou naznačovat problémy s alkoholem nebo závislost na alkoholu. Známky, na které je třeba dávat pozor, jsou:

 • Neschopnost odmítnout pití
 • Být  pravidelně pod vlivem alkoholu
 • Zvýšení příjmu alkoholu pro dosažení stejných účinků jako dříve (tolerance alkoholu)
 • Vypadáš unaveně nebo naštvaně
 • Být citlivý
 • Skrývání věcí nebo tajnůstkářství
 • Lhát o svém pitném režimu
 • Stát se více uzavřeným nebo ztratit zájem o činnosti, které byly dříve atraktivní

Jaké jsou příčiny alkoholismu?

V současné době neexistuje žádná společná příčina, ale existuje několik důležitých faktorů, které mohou přispět k rozvoji závislosti na alkoholu. Například u osoby, jejíž  otec nebo matka je alkoholik, je  pravděpodobnější, že se sám alkoholikem stane  . Další příčinou jsou psychologické faktory, jako je konflikt v mezilidských vztazích, potřeba zmírnit  úzkost  ,  deprese  nebo nízké sebevědomí.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

Jaký vliv má alkohol na tělo?

Alkoholismus může ovlivnit jak tělo, tak mysl. Nadměrné pití alkoholu může vést k řadě zdravotních rizik, jako je   alkoholické onemocnění jater  , kardiovaskulární onemocnění, vysoký krevní tlak, mrtvice, chronická pankreatitida, rakovina slinivky a zvýšené  riziko rakoviny prsu  a  krku  .

Odhaduje se, že na alkoholu je závislých 9 % mužů a 3 % žen. Pokud jste závislí na alkoholu, možná zjistíte, že pití se stalo důležitým faktorem ve vašem životě a můžete mít pocit, že bez něj nedokážete fungovat.

Alcozar

Alcozar – co to je?

Alcozar je  doplněk v tekuté formě  , prodávaný v lahvích, bez specifické  vůně  nebo  chuti  , takže je ideální pro míchání s  vodou  nebo jinými nápoji, pokud nejsou alkoholické.

Složení obsahuje  90%  přírodních  složek  , účinných v boji proti závislosti na alkoholu a souvisejících problémů. GMO  a  cukr  zcela chybí, takže užívání  Alcozaru  je povoleno, i když trpíte  cukrovkou  .

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

Jak fungují kapky Alcozar ?

Názory  zákazníků a pokyny výrobce  ukazují, že působení  Alcozaru  probíhá na několika úrovních. Jedním z nich je  odvod nahromaděných toxinů  přes játra, střeva, ledviny, plíce a kůži (tzv. vylučovací orgány), díky čemuž se budete cítit lehčí a získáte zpět ztracenou energii.

Osvobození organismu od přepracování má uklidňující účinek na psychiku, umocněný vlastnostmi  léčivých extraktů  . Rychle pocítíte menší  chutě  na  alkoholické nápoje  , dokud nezmizí.

Abychom vám pomohli porozumět  účinnosti  Alcozaru  , uvádíme údaje z průzkumu provedeného v  experimentální fázi  , který ukazuje, že  100 %  respondentů dosáhlo pozitivních výsledků.

Ve skutečnosti z  1000 dobrovolníků přestalo 75 %  trvale pít alkohol během několika měsíců, zatímco zbývajících   25  %  zaznamenalo výrazný pokles  bažení  (tj. neodolatelná přitažlivost k objektu své závislosti).

Složení Alcozar:

Doplněk  Alcozar  má důkladně laboratorně testované  složení, vyrobený z nejkvalitnějších surovin a bez GMO  . Mezi nimi připomínáme:

 • kořen  kudzu
 • extrakt  z ostropestřce mariánského
 • kořen  lékořice
 • tymián
 • máta  .

První (také známý jako kuzu) má vlastnosti uznávané v oblasti  detoxikace alkoholu a kouření  . Pomáhá  čistit  vylučovací orgány (hlavně játra a střeva) a pomáhá překonat  psychickou závislost  na alkoholických nápojích.

Extrakt  z ostropestřce mariánského  působí synergicky s jinými léčivými rostlinami na úrovni jater. Chrání  játra  a podporuje uvolňování  toxinů  a má také  uklidňující  a  uklidňující účinek  , který podporuje zotavení.

Pokud jde o účinky  kořene lékořice  , je však více lokalizován v ledvinovém systému. Má mnoho výhod: zlepšuje  rovnováhu solí  na buněčné a mezibuněčné úrovni, posiluje  imunitní systém  , podporuje odvodnění a  odstraňování odpadů  .

Extrakt  z tymiánu  čistí trávicí systém a stabilizuje jeho procesy a  máta peprná  usnadňuje regeneraci  po kocovině  a zlepšuje činnost kardiovaskulárního  systému  .

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

Způsob podání:

Výrobce doporučuje užívat malé množství  Alcozar (ve skutečnosti to není na obalu uvedeno)  dvakrát denně  se sklenicí  vody  , ráno po probuzení a po obědě.

Tímto způsobem byste si měli být téměř matematicky jisti, že se budete moci  bez problémů držet dál od alkoholu. Ve výjimečných případech (např. po překročení hranice střízlivosti u vína, nealko nápojů, piva apod.) lze naplánovat třetí  dávku  na večer pro zmírnění následků alkoholu.

Výhody doplňku Alcozar v kapkách:

Přírodní složení s nejkvalitnějšími  rostlinnými extrakty, snadné použití a rychlé výsledky jsou nejzřetelnějšími známkami účinnosti produktu. Alcozar  skutečně  funguje,  protože:

 • Působí současně na  játra  ,  srdeční sval  a  nervový systém
 • odstraňuje  odpad
 • regeneruje  jaterní buňky
 • Nemá žádnou  vůni  ani  chuť
 • ukončuje pocit úzkosti typický pro  abstinenční krize
 • je kompatibilní s  diabetickou dietou
 • neobsahuje  geneticky modifikované organismy
 • je bez  vedlejších účinků léků  .

Díky četným výhodám  Alcozar  bude   cesta k rozloučení  s alkoholem mnohem jednodušší a šance na úspěch  velmi vysoká.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

Alcozar

Výsledky po použití:

Z pečlivého přečtení každé  recenze je zřejmé, že  fytoterapeutikum  Alcozar  vedlo k dosažení důležitých cílů pro ty, kteří jej užívali, až po konečné rozhodnutí přestat s nadměrným pitím.

Pravidelné užívání a dodržování  doporučení na etiketě  ve skutečnosti způsobí, že si lidé užívající doplněk vyvinou progresivní (i když neúprosnou)  averzi  k alkoholu.

Obnovení pokojných vztahů s rodinnými příslušníky je navíc   cílem, který nelze v programu boje proti alkoholismu podceňovat.

Názory a komentáře zákazníků Alcozar :

Pro objektivní hodnocení produktu jsme vzali v úvahu   aplikační list Alcozar . Četná  svědectví  v oficiálních kanálech ukazují, že v několika případech nákup provedli rodinní příslušníci lidí s  problémy s alkoholem  .

Z komentářů a  recenzí  na oficiálních stránkách společnosti byly téměř všechny recenze vynikající. Každý, kdo si přípravek koupil pro někoho blízkého nebo kamaráda, zaznamenal   po smíchání s nápoji rychlý pokles touhy po alkoholu .

Lidé, kteří užívali roztok Alcozar ,  získali zpět svou  psychofyzickou pohodu  během dvou nebo tří měsíců a zbavili se  závislosti na alkoholu netraumatickým způsobem.

zkontrolujte také AntiApetin, Inslim

Cena Alcozar a kde jej koupit:

Pro zadání objednávky se nemusíte registrovat na  webu  , stačí vyplnit  formulář  ve spodní části  domovské stránky  . Budete muset uvést své jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu a souhlas se zpracováním  osobních údajů  . Společnost je použije pouze pro účely související s nákupem a zavazuje se, že je nezpřístupní třetím osobám pro reklamní účely.

Alcozar je chvíli   v prodeji za  akční cenu s 50% slevou. Doprava je  zdarma  do všech destinací. Do  24 pracovních hodin  od odeslání formuláře obdržíte výzvu operátora k potvrzení a odeslání balíčku. Během 4-7 dnů obdržíte svůj Alcozar  s  jedinečným registračním kódem  , který vám doporučujeme zkontrolovat při doručení.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<

Napsat komentář