AntiApetin, funguje to? Negativní názory, fórum, lékárna, cena, kde koupit

AntiApetin je rozpustný nápoj na hubnutí  , který díky speciálnímu složení umožňuje zhubnout  15 kilogramů za měsíc  při tzv. STOP efekt, což znamená, že po absolvování kúry již ztracená kila nenaberete zpět!

Tento produkt vyžadoval  dva roky klinických zkoušek  provedených vědci z Australského institutu potravinářské vědy a technologie, aby bylo zaručeno urychlení hubnutí a posílení požadovaných účinků dosažených dietou.

BMI kalkulačka

BMI (body mass index) je měřítkem toho, zda je vaše váha normální ve vztahu k vaší výšce. Pomocí této kalkulačky BMI zjistěte, kolik dospělých členů máte ve vaší rodině.

Tuto kalkulačku by měli používat pouze dospělí (   těhotné nebo kojící ženy   by se neměly spoléhat na hodnoty BMI) a neměly by na základě jejích hodnot podnikat žádné kroky kromě konzultace s náležitě kvalifikovanou osobou, jako je například lékař.

Kalkulačka vám dá představu o tom, jak je vaše váha v porovnání s typickými hodnotami. Index tělesné hmotnosti (neboli BMI) se vypočítá jako tělesná hmotnost (v kilogramech) dělená druhou mocninou výšky (v metrech) nebo BMI = kg/m2.

Podívejte se na: Dayburner , Inslim , Turboshaper .

AntiApetin

Je index tělesné hmotnosti spolehlivý?

Váš BMI, neboli index tělesné hmotnosti, je měřítkem vaší hmotnosti ve srovnání s vaší výškou. Přesné posouzení obezity je důležité, protože nadváha nebo obezita významně zvyšuje riziko různých zdravotních stavů, včetně  cukrovky 2. typu  ,   srdečních chorob  a  rakoviny  . S rostoucí mírou   nadváhy nebo obezity  se pozornost soustředila na BMI a jeho nevýhody jakožto měřítka ideální hmotnosti jednotlivců spíše než celé populace, kde se používají „průměry“.    

„Někteří lidé mají přirozeně větší postavu než jiní. To však způsobuje poměrně malé rozdíly v hmotnosti a je zahrnuto do zdravého rozmezí BMI. Opravdu neexistuje nic takového jako člověk s velkými kostmi.“  Dr. Jan Sambrook,   Jak zdravě zhubnout

Pro většinu dospělých poskytuje BMI dobrý odhad zdravotních rizik souvisejících s hmotností. Pokud je vaše BMI vyšší než 35, vaše váha je rozhodně ohrožena zdravím, bez ohledu na níže uvedené faktory. Existují však situace, kdy BMI může toto riziko podceňovat nebo přeceňovat v rozmezí 25-35 BMI. Nejdůležitější z nich jsou:

Děti

Váš praktický lékař nebo zdravotní návštěvník vám může poradit, kde se vaše dítě nachází v „percentilových grafech“ používaných k odhadu zdravé hmotnosti dětí.

Těhotná žena

Pravidelné odhady BMI neplatí, pokud jste těhotná.

Pokud jste velmi svalnatí

BMI předpokládá, že máte průměrné množství tělesného tuku, včetně „nitrobřišního tuku“ – tuku nacházejícího se hluboko v břiše, nikoli pod kůží. Břišní tuk je mnohem těsněji spojen s rizikem cukrovky 2. typu a srdečních onemocnění než tuk pod kůží.

Pokud jste velmi svalnatí, může být hladina vašeho tělesného tuku nižší, než předpovídá vaše BMI. To se však týká pouze lidí, kteří se věnují cvičení na vysoké úrovni – mnohem více než je průměr.

Pokud jste asijského původu

Lidé asijského původu mají tendenci hromadit břišní tuk (tuk hluboko v břiše, ne pod kůží) s nižším BMI než bělochy. Lidé s tímto typem přibírání na váze jsou podle tvaru těla označováni spíše jako „jablka“ než „hrušky“. To znamená, že zdravotní rizika začínají narůstat při nižším BMI, protože břišní tuk je přímo spojen se vznikem srdečních chorob a cukrovky 2. typu.

Světová zdravotnická organizace přezkoumala důkazy a kvůli variabilitě mezi různými asijskými populacemi oficiálně nezměnila hraniční body. Doporučuje však, aby pro účely veřejného zdraví byly určité asijské skupiny považovány za nadváhu, pokud je jejich BMI 22-25, a za obézní, pokud je jejich BMI 26-31.

Jak přípravek AntiApetin působí? 

DoplněkAntiApetinpůsobí tak, že snižuje vaši chuť k jídlu  a zároveň poskytuje vašemu tělu důležitou dávku energie, abyste mohli lépe čelit novému dni. Ve skutečnosti může odstraněním odpadu a toxinů přítomných v našem těle  stimulovat hubnutí  , zvýšit účinky strukturované stravy a zdravého životního stylu.

Konkrétně, aby AntiApetin přinesl požadované účinky,  měl by být používán po dobu čtyř týdnů  , nepřekračovat doporučenou dávku. Přípravek je třeba užívat jednou denně, během snídaně nebo po snídani, rozpustit lžíci ve sklenici nebo šejkru s horkou vodou o objemu přibližně 250 mililitrů.

Jak již bylo zmíněno, je nutné jej užívat po dobu čtyř týdnů, ve skutečnosti je každý z nich velmi specifickou fází procesu působení AntiApetinu , podrobně:

  • První týden: Zvykání si

V této počáteční fázi  AntiApetin zklidňuje centrální nervový systém  , zlepšuje kvalitu spánku a potlačuje chuť k jídlu. Tímto způsobem vlastně umožňuje tělu snížit pocit hladu, ale zároveň nezvyšovat nervozitu nebo nespavost, dva velmi časté důsledky, když má člověk velký hlad.

Díky těmto úkonům se po týdnu užívání AntiApetinu odhaduje úbytek hmotnosti na cca 2-4 kilogramy.

  • Týden druhý: Detox

V této druhé fázi  AntiApetin odstraní přebytečné tekutiny  a odpadní sloučeniny přítomné v těle a  zlepší trávení  . Díky tomuto působení odstraníte otoky břicha a nohou, celulitidu a různá zabarvení způsobená zadržováním vody. Kromě toho zlepší trávení, umožní vám dále vyprazdňovat břicho a odstranit pocit nadýmání.

Po dvou týdnech užívání AntiApetinu je tedy úbytek hmotnosti 5-7 kilogramů.
Samozřejmě, že tyto údaje, stejně jako ty, které budou zobrazeny v následujících dvou fázích, by měly být čteny společně. To znamená, že celkově je na konci druhého týdne užívání AntiApetinu úbytek hmotnosti přibližně 5-7 kilogramů oproti hmotnosti v den, kdy jste přípravek začali užívat.

  • Týden třetí: Boj s tukem

Tato fáze  urychluje přirozený proces oxidace tukové tkáně  . Pomáhá tedy redukovat tukovou tkáň v našem těle, a tím i jeho objem a hmotnost. To je již pokročilá fáze, takže v této fázi jsou shozené kilogramy větší než v předchozích dvou a v té následující. Ve skutečnosti je očekávaný úbytek hmotnosti přibližně 8 až 12 kilogramů.

  • Čtvrtý týden: Udržování skóre

Toto je nejcitlivější fáze, která odlišuje AntiApetin od mnoha produktů dostupných na trhu. Ve skutečnosti v tomto okamžiku  zrychluje metabolismus sacharidů  ,  přeměňuje kalorie na energii  místo tuku, takže tělo není oslabené, ale tonizované. Navíc dokáže zabránit přibírání na váze i přes vysoký kalorický příjem.
Na konci tohoto týdne, tedy po doporučené době příjmu, AntiApetin zaručuje úbytek hmotnosti přibližně 13-15 kilogramů!

AntiApetin

AntiApetinové přísady

  • Extrakt z kokosového masa  : tato složka poskytuje vitamíny a další prvky potřebné pro naše tělo při hubnutí. Navíc je to velmi důležité, protože umožňuje AntiApetinu poskytovat  adekvátní podporu imunitnímu systému  .
  • Avokádo  : kromě toho, že dodává produktu příjemnou a svěží chuť, je nezbytné, protože urychluje  metabolismus a snižuje množství tělesného tuku  .
  • Matcha Tea  : Tato konkrétní odrůda čaje pomáhá  stimulovat váš metabolismus a snáze spalovat kalorie  , což jsou dva základní prvky hubnutí. Kromě toho také pomáhá našemu imunitnímu systému, protože normalizuje hladinu cukru v krvi.
  • MCT olej  : tato složka primárně dodává našemu tělu energii a ve skutečnosti umožňuje  našemu tělu rychleji vstoupit do stavu ketózy  , tedy stavu, ve kterém se energie získává spalováním tuků. Ve skutečnosti se naše tělo díky AntiApetinu dostane do ketózy za pouhých 40 minut, namísto běžně potřebných 14 dnů!
  • Syrovátkové proteiny  : Jsou to snadno stravitelné proteiny určené  k podpoře svalového růstu a přeměně tukových usazenin  v těle  na energii  .

Tyto ingredience ve vzájemné kombinaci nejen způsobí hubnutí, ale také dodají tělu energii a nikdy se neunaví. Ve skutečnosti se člověk při dietě velmi často cítí slabý a unavený, naopak  AntiApetin umožňuje zhubnout a zároveň čelit dni s patřičným energetickým přísunem  .

Na závěr je třeba zdůraznit, že kombinace těchto ingrediencí dodává produktu  sladkou chuť  , připomínající dezert, ale naopak je nízkokalorický a poskytuje pocit sytosti na několik hodin.

Výhody a kontraindikace

AntiApetin je dle očekávání  ideálním doplňkem stravy pro hubnutí  bez nutnosti sahat k zázračným dietám či vyčerpávající fyzické aktivitě, které nejenže zaručují výsledky jen krátkodobě, ale především neslouží zdraví našeho těla.

Produkt skutečně rozkládá tukové zásoby v těle a usnadňuje jejich odstranění. Kromě toho také stimuluje váš metabolismus, aby se zrychlil, což způsobí rychlejší spalování více kalorií, což vede k rychlejšímu hubnutí.

Navíc dokáže přeměnit uložený tuk tak, že nezanechá tělo slabé a unavené. Konečně také snižuje chuť k jídlu, zaručuje lidem větší pocit sytosti a především menší nadužívání jídla k utišení hladu.

Všechny tyto aktivity mají za následek nejen  hubnutí  , ale i  značnou dávku energie  dodané tělu a tzv. efekt „STOP“  , který zaručuje, že shozené kilogramy se po ukončení kúry nenaberou zpět!

Samozřejmě, že k dosažení takových účinků musíte AntiApetin užívat v  doporučených dávkách  a po  uvedenou dobu,  abyste do měsíce shodili 15 kilogramů a změnili své tělo tak, aby bylo štíhlejší a energetičtější.

Nakonec je třeba zdůraznit, že díky četným studiím provedeným za účelem vytvoření AntiApetinu a díky svému speciálnímu složení založenému na přírodních složkách nemá tento přípravek po jeho užití žádné kontraindikace ani vedlejší účinky, což je ideálním řešením pro všechny, kteří  chtějí  ztratit hmotnost bez zhoršení pohody.vašeho těla.

AntiApetin

Názory a komentáře spotřebitelů AntiApetinu

Mnoho spotřebitelů hodnotilo AntiApetin pozitivně , protože existuje mnoho aspektů, které je třeba ocenit, jak uvedla Anna, která tvrdí:

„ AntiApetin je nejlepší  nákup, jaký jsem kdy mohl udělat  ! Ve skutečnosti, po mnoha dietách, které nepřinesly trvalé výsledky, jsem tomuto doplňku důvěřoval a  moje tělo z něj opravdu těžilo  . Nejen, že jsem zhubl 15 kilogramů za pouhý měsíc, ale nikdy jsem nepocítil návaly hladu ani extrémní únavu – na obojí jsem si zvykl, když jsem přecházel od jedné diety k druhé.

Názory a komentáře spotřebitelů

„Mia také sdílí stejný názor: “  Tento produkt je prostě fenomenální  , doporučil jsem ho mnoha svým přátelům a vrstevníkům, protože se rozhodně cítím lépe ve svém těle. Ve skutečnosti se teď cítím mnohem méně těžce, to vše díky AntiApetinu . Škoda, že jsem to neobjevila dříve  , protože bych takového efektu dosáhla mnohem dříve a neztrácela čas zázračnými dietami, po kterých jsem se cítila jen velmi unavená a hlavně hladová.

Další vlastností, kterou spotřebitelé vysoce oceňují, je také  cena  , která se ve skutečnosti může lišit v závislosti na určitých faktorech, které musí kupující uvést ve formuláři webové stránky. Tyto údaje jsou nezbytné, protože tímto způsobem vás bude operátor během několika minut kontaktovat a předloží vám nejlepší cenu na základě vašich potřeb.

Kde to koupit

AntiApetin  nelze zakoupit v lékárnách, na Amazonu ani v jiných obecných či speciálních online lékárnách. Ve skutečnosti lze tento produkt  zakoupit pouze na webových stránkách výrobce  , což kupujícím zaručuje bezpečný a bezrizikový nákupní zážitek.

Napsat komentář